Verleng je zomer. é399 corendon nl nazomer p*jr Amai Antwerpen! Vertrek in september oktober Grand Uysal Grand Park Lara Z MS. Exclusieve Lezersreizen CK Shoppen, Cultuur en Chocola! 62,50 Boek nu deze reis op reiskatern.nL/pzc Q reiskatern.nl Beoordeeld met een 8.2 - Nu EXTRA voordelig Alanya AU Inclusive 8 DAGEN Antalya All Inclusive Beoordeeld met een 8.5 ©0237510606 Prijs 2 en 3 dagen 105,00 2 of 3 dagen Antwerpen Vanaf L PP- J Vertrek Sep. v.a. €499 O kt. v.a. €499 corendon Op steenworp afstand van het strand Nabij het centrum van Alanya Ruime familiekamers Diverse bars waaronder een beach bar Gratis wifi Vertrek Sep. v.a. €399 Okt. v.a. €429 Aquapark met 4 glijbanen Entertainment voor jong en oud Incl. bitterballen, kroketten Hollandse koffie Zeer ruime kamers voor families Spa Wellness Center Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten €25 per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden. Wie gaat er nu niet graag naar Antwerpen? Al jarenlang komen Nederlanders naar deze historische stad aan de Schelde om uit te gaan, te winkelen en om te genieten van alle Bourgondische lekkernijen. Gezellig een pintje pakken op de Grote Markt, uitgebreid shoppen in de beeldschone Stadsfeestzaal, de prachtige Onze- Lieve-Vrouwe Kathedraal bezoeken of een rondvaart maken over de Schelde. Er is genoeg te doen! Filmliefhebbers mogen een bezoek aan Metropolis niet overslaan, met zijn 24 zalen een echt bioscoop walhalla. Andere aanrader is het Rubenshuis. Lindner WTC Hotel City Lounge Antwerpen (4*+) Ligt zeer centraal in de beroemde diamantwijk en het historische centrum van Antwerpen en vlakbij het Centraal Station. Alles is prachtig aan dit hotel: het gebouw, de moderne inrichting, de luxe sfeervolle hotelkamers, het restaurant en de bar Lounge. Dit hotel zal echt aan uw verwachtingen van een 4-sterren hotel voldoen. Highlights Vogeltjesmarkt ZOO Antwerpen Rubenshuis Winkelen op de Meir en De Keyserlei Onze-Lieve-Vrouwkathedraal Museum aan de Stroom Inbegrepen: Welkomstdrankje Diamond drink 2 x overnachting incl. ontbijtbuffet Informatie van Antwerpen inclusief stadsplattegrond Voucher voor typische Belgische bonbons bij Neuhaus in de Korte Gasthuisstraat Voucher voor een Bolleke de Koninck op de Grote Markt Voucher voor een puntzak friet met mayonaise op de Groenplaats Voucher voor een vers gebakken wafel op de Meir Koffie- en theefaciliteiten op de kamer Gebruik van fitness, sauna en WiFi 2 dagen per persoon: 62,50 3 dagen per persoon: Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 35,- p.n. Toeristenbelasting: 2,39 p.p.p.n. Reserveringskosten 614,95 Geldig t/m december 2019, m.u.v. feestdagen. Aankomst mogelijk op vrijdag of zaterdag en dagelijks tijdens schoolvakanties. Meer informatie en boeken: Ga voor Lindner WTC Hotel City Lounge Antwerpen naar onze website reiskatern.nl/pzc/MAR1957 Ayforroo of bel Marrea Hotelarrangementen 0571-277744 y J V7 cUTcd X. V hotelarr hotelarrangementen Vertrek: t/m december 2019, m.u.v. feestdagen 1 of 2 nachten in het centrum van Antwerpen Bolleke de Konick, bonbons en een frietje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 28