12 FAMILIEBERICHTEN cAfaue ^ou/be, Gezifoa J? Arnold Heijens OVERLEDEN Niels van Hese Anna Maria Apollonia Schuren Jenny Vanhijfte-van Wijk Rosalia Jacoba Planken Niels van Hese Ik zal gereed zijn als komt, wat komen moet verdrietig wel om hen die achterbleven maar ik weet dat Hij aan hen zal geven vrede en troost en ook goede moed A.L. Seij Bedroefd, maar dankbaar voor haar leven delen wij mede dat rustig en vredig, te midden van ons is overleden onze lieve en zorgzame ma, oma en over oma weduwe van Aloysius Ludovicus Seij Stoppeldijk, 31-10-1920 t Hulst, 17-8-2019 Culemborg Jan en Ine Hulst: EllyenGuust HulstRia en Gerard Arnhem Diny en Rob Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadressen: Leeuwerikstraat 7,4561 KM Hulst Janseniuslaan 53,4561 NL Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 23 augustus om 11.00 uur in de Basiliek van de H. WiUibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Persoonlijk afscheid nemen is mogelijk op donderdag 22 augustus van 19.00 - 20.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. - Gaarne schriftelijke condoleance - Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwkaart heb ben ontvangen, gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen. In haar vertrouwde omgeving is van ons heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en zus weduwe van Albert van Vlierberghe Rotterdam t Hulst 31 mei 1927 18 augustus 2019 Hulst: Jo en Martha van Vlierberghe-de Caluwé Ronald en Tamara, Marjon en Geert Terneuzen: Marian en Albert Cambeen-van Vlierberghe Mark en Kim Bart en Esther Rosemarie van Vlierberghe Annie van Vlierberghe en Loek Thijs t Martin van Vlierberghe f Rosita en Luc Fassaert-van Vlierberghe Ingrid Sandra en Patrick van Bunder-van Vlierberghe Jarno Aaron Hoogvliet: Bep Breddels-Planken Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie van Vlierberghe Rucpensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Rosa in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 22 augustus van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 23 augustus om 14.00 uur in de basiliek van de H. WiUibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar Dr. den Ouden en ZorgSaam Thuis team Hulst voor alle goede zorgen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Hulst: Hulst: Hulst: Hulst: Hulst: - Wies - Na een periode van afnemende gezondheid is ons lid van de voetbal en tennis overleden. Wij wensen de familie sterkte in de komende periode. Bestuur RKW Graauw Marloes Wijne Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Zoon van onze collega Koos van Hese Wij wensen Koos en Willy, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil Te vroeg uit het leven. We zijn geschokt door het overlijden van: Personeel bewoners, Emergis BW Hulst en Terneuzen. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden echtgenote van onze collega Ronald Vanhijfte Wij wensen Ronald, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management Team Yara Vlaardingen Management Team Yara Sluiskil En alle collega's uit Vlaardingen en Sluiskil dinsdag 20 augustus 2019 Z V Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, geweldige moeder en fantastische oma echtgenote van Peter Baecke Schoondijke, 12 juni 1951 Schoondijke, 10 augustus 2019 Schoondijke: Peter Diemen: Martijn Zoey Fitz Schoondijke: Carolien en Ronnie Britt Jill Schoondijke: Pieter en Annoes Lisa Tim Willemsweg 9, 4507 AR Schoondijke De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 23 augustus om 10:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 2öc te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. Geen bloemen, liever een donatie aan KWF kankerbestrijding. Er zullen collectebussen staan bij het condoleanceregister. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u welkom. Het afscheid is onvermijdelijk, de herinnering blijft. We wensen de nabestaanden veel sterkte met het verlies van Personeel en bewoners, Emergis BW Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51