FAMILIEBERICHTEN 13 A.G. Slothouber - Arno - Pieter Christiaan Mulder OVERLEDEN Jan Harthoorn Lieve opa Jan Harthoorn Jan Harthoorn Niels van Hese Jenny Vanhijfte-van Wijk COLOFON Familieberichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 19 augustus 2019 Na het maken van een paar laatste grapjes is Pieter rustig gaan slapen en kort daarna in zijn slaap overleden. 21 augustus 1935 16 augustus 2019 Rozemarijne en Dinesh Nienke Ida en Kick Tina en Cor en verdere familie We nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van Pieter te nemen op woensdag 21 augustus om 12.00 uur in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land' te Goes, Kandtweg 2. Hierna bent u vanaf circa 13.45 uur welkom voor een samenzijn in museumbrasserie 'Het Vijfde Caisson', Weg van de Buitenlandse Pers 3-5 in Ouwerkerk. (gelegen naast het Watersnoodmuseum). Correspondentieadres: Reiger 131,1628 BG Hoom N.H. Jan Harthoorn Niels van Hese dinsdag 20 augustus 2019 PM Loodswezen "Je hebt geleefd om te geven en niet om te nemen" Zover we konden zijn we meegegaan 20 juni 1951 17 augustus 2019 Lieve papa, betrokken schoonvader en trotse opa, wij zullen je nooit vergeten. Stefan en Ineke Kaya, Noë Jolanda en Harry Thijmen, Yalou, Jorrit Rob en Ellen Levy, Raoul Correspondentieadres: Familie Harthoorn Gerbrandystraat 83,4384 ND Vlissingen De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 23 augustus om 13.30 uur in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen wordt een gift aan Stichting Ambulance Wens Nederland zeer op prijs gesteld. De hiervoor bestemde collectebussen vindt u bij het condoleanceregister. bedankt voor alle mooie herinneringen! Aardbeien Kruidnootjes Kermis Pizza Kibbeling Wintersport Bioscoop We gaan je missen! Levy, Thijmen, Raoul, Yalou, Kaya, Jorrit en Noë Onze lieve, moedige broer en oom is overleden Hij deed de dingen op zijn eigen wijze. Piet Harthoorn Petra Harthoorn-Bogers Nelleke Bakx-Harthoorn Ad Bakx Wil Broere-Harthoorn Arie Broere Kees Harthoorn Addie Harthoorn-Lous Ellie van der Does Cathrien Harthoorn Pieter Lensen t Leo Harthoorn Dieuwke Tazelaar Neven en nichten Vlissingen, 17 augustus 2019 Na een ziekbed van enkele weken is toch nog plotseling overleden de vader van mijn kinderen en trotse opa van onze zeven kleinkinderen Rust zacht, Nel Joziasse Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan was meer dan 50 jaar lid. In al die jaren is hij een actieve vrijwilliger geweest binnen onze vereniging, waarvoor wij hem altijd dankbaar zullen zijn. Namens het bestuur, leden en vrijwilligers van KV Seolto wensen wij de familie en vrienden heel veel sterkte en kracht toe. We gaan hem missen! Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Zoon van onze collega Koos van Hese Wij wensen Koos en Willy, familie en vrienden veel sterkte toe bij het ven/verken van dit enorme verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil Te vroeg uit het leven. We zijn geschokt door het overlijden van: Personeel bewoners, Emergis BW Hulst en Terneuzen. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden echtgenote van onze collega Ronald Vanhijfte Wij wensen Ronald, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management Team Yara Vlaardingen Management Team Yara Sluiskil En alle collega's uit Vlaardingen en Sluiskil Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP. ^familieberichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.N L/FAMI LI EBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45