baldErman.nl Najaarsreizen met vertrekgaranties! boldErman.nl MEDIA CULTUUR 23 199,- maandag 19 augustus 2019 Giorgio Moroder Ik heb nog wel een bandje waarmee ik terug kan komen. Bellen jullie de directeur van Lowlands even? Opvolgsters Winehouse draaien warm Fijne nieuwe trend: de zangeres van de betere neosoulmuziek wint weer terrein. Nao Joshua (31) is er zo een tje. Verfijnd gezongen, funky r&b die modern en ouderwets tegelijk klinkt. Hetzelfde recept voert Jorja Smith nog indrukwekkender uit. Wat een charisma heeft de 22-jarige Britse. Haar stem bezit de droevige onder toon van Amy Winehouse en de flexibiliteit van pakweg Corinne Bailey Rae. Nu nog een paar vrij zijige r&b-ballades inwisselen voor de spannende retrosoul of de trippy jazz die ze ook beheerst en we kunnen stilletjes dromen van de opvolging van Winehouse. Campingleed Een horroreditie zou het worden. Kaartjes zouden massaal en tegen braakprijzen worden gedumpt Het viel allemaal reuze mee. Het ge- broek is still going strong, fanny pack (liefst in panterprint) om de schou der, zware kisten aan de voeten en de catwalk van Lowlands ligt voor je open. Zomerweer bij Anderson .Paak Dé lach van het festival. Drummer/ rapper/zanger Anderson .Paak (33) verzorgde met afstand het vrolijkste optreden van Lowlands. Gehuld in kikkergroene strandoutfit, gecom bineerd met felrode zonnebril en gele zonnehoed spoelde hij op zaterdag alle nare regenherinneringen weg. Is er nog een vacature voor de nieuwe hardest working man in showbusiness Paak bleek een menselijke stuiterbal die elke hoek van het grote Alpha- podium bereikte. Tussendoor geselde hij de drums, danste hij tot buiten de tent en overvleugelde hij de na hem geprogrammeerde dagsluiter Twenty One Pilots volledig. vreesde noodweer kwam niet. Oké, die zaterdag was wel erg nat. Zelfs de immer opgewekte Lowlandsbevol- king moest er even van herstellen. Het campingleed bleef beperkt tot een enkele ondergelopen tent of een afgezonken slipper in een modder poel. Toen na enkele uren van blub- berpolonaise de zon toch weer over het terrein scheen, klonk er letterlijk gejuich over de drassige vlakte naast de Alpha. Moroders disco inferno Was hij de oudste artiest ooit op Lowlands? Producer Giorgio Moroder (79) vertegenwoordigde in elk geval de tijd van vóór de stichting van het festival. Maar wat maakte het uit? Moroder - glitterjasje, druipsnor en de stem van een eigenaar van een après-skibar - serveerde de feestelijk- ste hitrevue van deze editie. Met een batterij gastzangers vuurde hij de ene na de andere - ooit door hem gepro duceerde - (disco)klassieker op het massal opgekomen publiek af. Nooit verwacht Lowlands nog eens te zien opveren bij de eerste tonen van Ber lins schuifelballade Take My Breath Away. Volgend jaar graag weer een afvaardiging uit de categorie fout- maar-onweerstaanbaar-lekker. Ananas scoort Nee, hè, wéér niet op tijd voor de laatste modetrends van de festival wereld. Hebben we net een Patago nia-T-shirt aangeschaft, kan die garderobe alweer naar de Lowlands- kringloop. Wat we hadden moeten dragen: een overhemd met schreeuwerig fruitdesign. Ananassen, meloenen of bananen - allemaal goed. Zelfs een vibrerend ruitmotief mag. Dresscode voor de dames: de afgeknipte spijker- Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! www.bolderman.nl 6 dagen Herfstshoppen in Wenen 8-daagse najaarsreis Sonthofen in de Beierse Allgau 8-daagse najaarsreis Krakow en omgeving 8-daagse najaarsreis Florence, Pisa en Elba 8-daagse najaarsreis Lutago, Zuid-Tirol 8-daagse najaarsreis Bohemen en Praag GO 44 —Hennie Vrienten v.a. slechts Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Brochure en (0318)58 09 58 boekingen: Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excL Calamiteitenfonds reserveringskosten Vertrekdata: I Vertrekdata: 12,21 oktober. I 12,21 oktober. Vertrekdata: 12,21 oktober. Vertrekdatum: 12 oktober. Vertrekdata: 12,21 oktober. Vertrekdata: 2, 9, lónov./7dec.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 23