Download de app via pzc.nl/app €34- De grootste Pyjama Party van Nederland! SAUER OONK P<£ Cï Op 15 juli 2019 heeft de minister voor Rechtsbescherming mr. Cindy Roosenburg - Boer benoemd tot toegevoegd notaris te Vlissingen, waarna zij op 16 augustus 2019 is beëdigd door de rechtbank. Sauer en Oonk heeft hiermee binnen één jaar tijd het aantal (toegevoegd) notarissen verdubbeld. Op een later tijdstip zullen wij aan deze benoemingen meer aandacht geven en u in de gelegenheid stellen om Cindy en haar collega-notarissen te feliciteren. Edisonweg2a 4382 NW Vlissingen 0118-418110 notarissen@sauerenoonk.nl Zomerweer in Zeeland: de BBQ kan aan J VOO Op 16 november is het tijd voor de grootste pyjama party van Nederland. Nadat Chantal jarenlang bij bekende Nederlanders is blijven slapen is het nu tijd om de rollen om te draaien. Op een bed midden in Ziggo Dome ontvangt Chantal bekende slaapgasten, zoals Lil' Kleine, Glennis Grace, Maan, Victor Mids, Wibi Soerjadi, Tony Junior, Famke Louise, Corry Konings en vele anderen. Trommel al je vrienden en vriendinnen op, trek je mooiste pyjama aan en kom naar een avond vol verrassende wendingen en spectaculaire optredens. Exclusief bij ons de allerlaatste tickets voor zaterdag 16 november! Amsterdam Ziggo Dome 16 november 2019 Bestel nu tickets op pzc.nl/chantal ADVISEURS NOTARISSEN „"'"'"op 9e, tofc' *De prijzen zijn incl. servicekosten per ticket en excl. €3,60 transactiekosten per bestelling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 48