Maria Elizabeth Volwerk - Toesseint FAMILIEBERICHTEN 17 Hendrik van Oosten (Henk) Pieter Stolk Janny Smoor Arnoldus Gabriël Slothouber OVERLEDEN 4 Maria ï&Mff «m iHELL Frans van der Steen "Helaas heb ik de strijd verloren" Met liefde hebben wij afscheid genomen van Schoondijke 25 juli 1949 t Middelburg 15 augustus 2019 Bram Volwerk Solange en Krijno Sarah Julie Maxime Cèdric en Margo Sam Kanu Luka Correspondentieadres: Segeerssingel 88 4337 LH Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve (schoon)moeder van onze vrienden is overleden. We denken aan jullie en wensen Bram, Solange Krijno, Cedric Margo en kinderen veel sterkte toe. Pieter Linda, Bob Annemarie, Rob, Leo Astrid, Florentien, Henri Margot, Joost Mariska, Michel Esmeralda, Peter Marieke, René Mayke, Rob Evelien Ik heb een steen verlegd Met veel verdriet hebben wij in Liefde Los gelaten onze Padre Familia, levensgenieter, held, bruggenbouwer, vriend, zorgzame man, vader, opa en overgroot-opa Vlaardingen, 27-12-1934 Renesse, 15-08-2019 Echtgenoot van Nel van Oosten Anneke en Arie Allard en Hetty Simon en Esmée Faas Josephine - in liefdevolle herinnering - en Hans Silen Rachel Nena Nelleke en Raymond Mick, Beau Leo en Liesbeth Correspondentie-adres: Stoofweg 6 4325 BB Renesse Het was zijn wens om afscheid te nemen van familie en vrienden op zijn geliefde Slot Moermond. De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 21 augustus om 13.30 uur, Laone 10,4325 EK Renesse. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren en zullen we in zijn inspiratie afsluiten met een drankje en een hapje. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze liefdevolle vader, opa, broer, oom en vriend Barendrecht, 11 oktober 1947 f Colijnsplaat, 9 augustus 2019 Familie Stolk Geraldine van de Velde Via deze weg willen wij onze dank uitspreken voor de professionele zorg van huisarts mevrouw D.A. Mateeva en Allévo zorginstelling. Correspondentieadres: Familie Stolk-Van de Vreede Eenlandsweg 36 4661 LK Halsteren De uitvaart heeft vrijdag jl. in besloten kring plaatsgevonden op de algemene begraafplaats van Colijnsplaat. Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ondervonden in "de Egelantier", delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma 7 juli 1944 t 14 augustus 2019 Henno en Anet Suurmond Kim Correspondentieadres: J.W. Schuurmanstraat 64 4357 EL Domburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Na een lang en gelukkig leven is na een ziekbed van enkele weken overleden mijn lieve man en vader Arno Den Haag, Vlissingen, 25 maart 1947 15 augustus 2019 Adriana Slothouber-de Jong Mark Arnoldus Slothouber Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v.: familie Slothouber Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 22 augustus om 13.00 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. De zee van tijd heeft het mooiste strand Overleden Elly den Boer Dordrecht 21 mei 1937 Vlissingen 15 augustus 2019 Frank en Bea Irma en Sieto Dagmar en Auke, Jarik en Anna Christa en Robin Lian en Joshua, Mare, Stijn en Kris Carl en Anke Isaac We bedanken de medewerkers van Woning 26 voor hun liefdevolle en warme zorg. Correspondentieadres: I. Krieg Houtbosch 51 1111 SRDiemen zaterdag 17 augustus 2019 PM Varend, op de Zeeuwse stromen voel ik mij, zo vrank en vrij Daar kan ik, tot mijzelf komen is mijn gemoed, zo intens blij - Frans Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze ome Frans weduwnaar van Maria Bakker in de leeftijd van 83 jaar Tessa en Paul A/ex jamie Kelly en Sander Dani Nina Terneuzen, 15 augustus 2019 Correspondentieadres: Stoofweg 14 4325 BB Renesse De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 22 augustus om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst kunt u vanaf 13.30 uur afscheid van Frans nemen in het uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en bent u welkom in de koffiekamer Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45