PZC werkt met Geef Zeeland nieuwe energie 4 2 Zeeland Gors^ Ben jij de bevlogen adviseur Financiën en Control die we zoeken? zeeuwind Clavis Coördinator Vastgoedbeheer TFfE STAR WARS yy nationale vacaturebank Office-Manager (0,6 -1,0 fte) Projectmanager Circulaire economie en Energietransitie The Star Wars Suite brengt filmmuziek tot leven Clavis liM Wij zoeken. Zeeuwind werkt hard aan het versnellen van de energietransitie in Zeeland. Wil jij ons helpen om Zeeland nieuwe energie te geven? Kom dan ons energieke team versterken. Interesse? geeft nieuwe energie Wij' zijn op zoek naar een: Wat ga je doen? Meer weten? Kijk voor meer info op www.clavis.cc/clavis/vacatures Erfgoed Zeeland Beschermen Benutten Beleven Is samen met ondernemers projecten ontwikkelen op het gebied van circulaire economie en energietransitie echt iets voor jou? NV Economische Impuls Zeeland is per direct op zoek naar een Solliciteer voor 23 augustus! www.impulszeeland.nl/vacatures Gemotiveerd., Interesse? www.werkenbijgors.nl Bestel tickets op pzc.nl/starwars TOT 17,- KORTING VANAF Het voordeel van PZC Kun jij als spin in het web onze interne organisatie als een geoliede machine laten draaien? En zie je het als een uitdaging om nieuwe dingen te leren en op te pakken? Bekijk dan de volledige vacaturetekst op www.zeeuwind.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met mr. Mariette Kuipers, onze HR-consultant op telefoonnummer 06-5133 97 90. Je sollicitatie ontvangen we graag uiterlijk 31 augustus 2019 via info@mariettekuipers.com Over Zeeuwind Met bijna 2.500 leden is Zeeuwind de afgelopen 30 jaar uitgegroeid tot één van de grootste energiecoöperaties van Nederland. Samen met onze leden willen we Zeeland verduurzamen en een leefbare omgeving behouden. Dat doen we doorwind- en zonneparken te ontwikkelen en te exploiteren en door ons te richten op besparing. Ook zoeken we naar innovatieve mogelijkheden. Dit doen we samen met diverse partijen. Want alleen gezamenlijk zijn we in staat de energietransitie te versnellen en te zorgen voor maatschappelijke verduurzaming. verhuurt ongeveer 2.500 woningen in Terneuzen en Sluiskil. Wij staan voor het bieden van een goede en betaalbare woning, in een prettige en veilige leefomgeving met een prima dienst verlening. (36 uur) Je bent als ketenregisseur de specialist op het gebied van regisserend opdrachtgeverschap van technisch vastgoed- beheer. Je focus ligt op een hoge klanttevredenheid en een effectieve inzet van middelen. Je bent verantwoordelijk voor het contractmanagement van reparatie-, mutatie- en contractonderhoud op basis van resultaatgericht samenwerken. Je bent verant woordelijk voor de meerjaren-onderhoudsbegroting en levert een bijdrage aan de complexplannen. ff voor erfgoed Wij zoeken voor de sector Erfgoed en Ruimte een inspirerend Sectorhoofd (36 uur) Heb je brede erfgoedkennis en een achtergrond in de architectuur geschiedenis of bouwkunde? Ben je bekend met de wet- en regelgeving op het terrein van de gebouwde en archeologische monumentenzorg en met thema's als herbestemming en duurzaamheid? Heb je gevoel voor advies, proces en planning en kun je mensen enthousiasmeren en coachen? Dan hebben wij een boeiende functie voor jou! Voor de volledige vacaturetekst www.erfgoedzeeland.nl/vacatures mensgerichte ondersteuning The International Symphony Orchestra of Lviv vertolkt onder leiding van dirigent Raymond Janssen de wereldberoemde soundtracks uit de Star Wars films. Ze worden daarbij ondersteund door The National Choir of Ukraine 'Dumka' en combineren de nummers tot een stralend geheel. Heroïsche en expLosieve stukken worden afgewisseld met verheven muziek. Concertdata do 21 november Amsterdam Concertgebouw 20.15 zo 24 november Eindhoven Muziekgebouw 14.15 ma 25 november Rotterdam De Doelen 20.15 "Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, ind. servicekosten en excl, transactiekosten. Omdat je het verdient! STJITE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 16