gefeliciteerd met je nieuwe huis 3 dagen Vel uwe**** independer Het is proppen geblazen in de bus van Tirana naar Montenegro. Niemand die ervan opkijkt, niemand die protesteert. Een plekje op de trap of op de motor? Prima. En de airco doet het! Gassen maar. Maasroute en Limburg 2 of 3 dagen historisch hotel in hartje Groningen incl. ontbijt experts in financieel inzicht www.Zoweg.nl/dagblad of 0900-9693 70cre iiicuno dinsdag 13 augustus 2019 Doe maar rustig aan. Haasten is niet nodig. Bussen in Albanië rij den zelden op tijd en vertrekken vaak pas als ze bijna vol zijn, hoor ik van medereizigers. Maar dat is een misrekening in hoofdstad Tirana. Op de route naar Kotor in Montenegro vertrekt de bus uit zonderlijk stipt, zo blijkt als ik het station op loop en de eerste tassen al worden ingeladen. Zou het ko men doordat de busmaatschappij Old Town Travel niet Albanees is, maar de thuisbasis heeft in buur land Montenegro? Ze claimen de enige vervoerder te zijn met een directe verbinding vanuit Tirana naar dat land en verafschuwen de werkwijze van hun oosterburen waarbij de dienstregeling nooit is wat het lijkt, zo valt op te maken uit de tekst op hun website. Het zijn vooral rugzaktoeristen die het boemelen in 'onbetrouw bare' Albanese minibusjes laten voor wat het is en kiezen voor deze directe busverbinding van zes uur. In alle vroegte staan zo'n 25 vakantiegangers te wachten bij het kleine kantoortje van de bus maatschappij. Veel Duitsers. Fran sen. Een enkele Zwitser en zelfs een Australiër. Dat ze deze plek hebben kunnen vinden is best een prestatie. Het internationale busstation ligt goed verstopt ach ter een immense sporthal langs een doorgaande weg en is niet meer dan een eenvoudige par keerplaats. Malti (27) uit het Duitse Han nover was met zijn vriendin mooi op tijd, maar kijkt verschrikt als Er is wat gebeld met dat verkoopkantoor en uiteindelijk was het ticket voor de bus toch oké de chauffeur hem vertelt dat het ticket in zijn hand niet geldig is voor deze bus. Het kaartje dat hij bij een lokale touroperator in het centrum van de stad heeft ge kocht is voor de bus van een con current. Daarvoor moeten ze aan de andere kan van het centrum zijn. Malti gaat verhaal halen in het kantoortje en als alle andere passagiers in de bus zitten, stapt hij met zijn vriendin op het aller laatste moment alsnog in. ,,Er is wat gebeld met dat verkoopkan toor en uiteindelijk was het toch oké'', zegt Malti opgelucht. Uiteindelijk komt altijd alles goed in Oost-Europa, is de levens wijsheid waarmee hij inmiddels rondreist door deze regio. En met Incl. diner 3 dagen Twente HP 3 dgn Belgische Kust BOEK NU! Schitterende I Salvi riviercruise naar het I—- bourgondische Maastricht! Hotel Schimmelpenninck Huys V 1 of 2 overnachtingen in een Cosy kamer V 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet V Gebruik van Wi-Fi in het hotel V Op Zoover beoordeeld met een V Tip: bezoek de Martinitoren hoteldeal I dagelijks tot 23:00 uur t 088-0331506 Maar nu begint het pas. Klussers polsen, vrienden ronselen, meubels kiezen. En je financiën uitzoeken. Want als je adres verandert, kan er vaak een hoop beter en voordeliger. Zoals je hypotheek, energiecontract of verzekeringen. Zelfs die van je auto. Check het maar eens op independer.nl. Dan hou je misschien nog een extraatje over voor een nieuw vloerkleed na de housewarming. Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, exclusief reservedngskosten en toeristenbelasting GO Elleboog op het stuur, bellen en toch niet botsen Raymond Boere Tirana Malti, passagier Voor maar: Luxe 4* hotel met wellness! Omringd door natuurgebieden en nabij Arnhem. 4* Fletcher Hotel De Buunderkamp, Wolfheze (8,2) -> O 2 nachten incl. ontbijtbuffet. Gratis wifi en parkeren 1 keer een 3-gangen diner. Aankomsten t/m nov. Incl. wellness (zwembad, Turks stoombad en sauna) 2* Holel 't Holt, Diepenheim (7,9) 3* ibis Styles Nieuwpoort (7,8) 2 nachten incl. ontbijtbuffet 2 nachten incl. ontbijtbuffet en wifi 2x een 3-gangen diner q qq Ontvangst met bubbels .q Gratis parkeren en wifi Veva Incl. zwembad en sauna OVe™ Gegarandeerd vertrek! URM Tijdens deze 8-daagse reis met de Salvinia wordt u meegenomen naar het prachtige zuiden van Nederland. Interessante plaatsen als Grave, Roermond en Thorn, glijden aan u voorbij, afgewisseld met prachtig natuurschoon. De kroon op deze prachtige cruise is het bourgondische Maastricht. De trotse hoofdstad van Limburg is een lust voor het oog en ademt een heerlijke ongedwongen sfeer uit. Deze cruise vertrekt gegarandeerd op 7 september vanuit Arnhem. Meer info: tel. (026) 445 28 05 of www.feenstrarijnlijn.nl TSJECHIË SLOWAKIJE HONGARIJE ROEMENIË BULGARIJE ALBANIË

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 8