O COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 J? Justine Dooms-Weemaes Stien Frans Dooms Maria Sara Poissonnier-Risseeuw Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en omi weduwe van St. Jansteen, 20 november 1927 t Hulst, 11 augustus 2019 Clinge: Peter en Christiane Alice en Mark Hulst: Eddy en Saskia Hulst: Lizan in dierbare herinnering Michael en Bianca Daniëlla en Carlo, Noah, Lisa Hulst: Marie-JoséenJack Jeroen en Cassandra, Joé'IIe Jochem en Thessa St. Jansteen: Jos en Regina Thierry en Renee Zuiddorpe: Jacqueline en Eric Tessa en Fred, Doutzen, fente Kelly en Ricardo Zuiddorpe: Marie-Christine en Paul Elmar en Kiki Terneuzen: Giovanni Wesley en Belana Melanie Correspondentieadres: Jac-Jordaensstraat 25,4567 DG Clinge U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 15 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 16 augustus, om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kapel. Aansluitend begeleiden we ma naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Patrick Kroon pzc.nl/familieberichten dinsdag 13 augustus 2019 ZV Dag kleine vrouw, dag lieve moeder Dag oma, omi, nu moet je gaan Al het werken en alle zorgen Het was goed, het is nu gedaan Intens verdrietig delen wij u mede dat het leven van mijn lieve ma, schoonmoeder, oma en omi, is overgegaan in dierbare herinnering weduwe van Adriaan Jacobus de Koster Schoondijke, 22 november 1923 Oostburg, 10 augustus 2019 Oostburg: Tannie en Willy de Wever - de Koster Breskens: Wendy en Marco Becude - de Wever Silvyn, Yoëlle Oostburg: Dennie de Wever Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van ZorgSaam Thuiszorg, afdeling Klaproos De Stelle en iedereen die van betekenis is geweest in Neeltje haar leven. Correspondentieadres: Nieuwstraat 83,4501 ND Oostburg Op woensdag 14 augustus is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Neeltje van 19:00 uur tot 19:30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis. Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 16 augustus om 10:30 uur in de PKN kerk, Kerkplein 1 te Oostburg. Aansluitend aan de dienst zullen wij haar begraven op de algemene begraafplaats aan de Oudestad te Oostburg. Nadien nodigen wij u allen uit voor een informeel samenzijn in het kerkcentrum. Kerkplein 2 te Oostburg. Ook als u geen rouwkaart ontvangen heeft bent u welkom. Ik neem geen afscheid van de dingen Maar alles neemt afscheid van mij Geheel onverwacht maar dankbaar voor alles wat ze ons gegeven heeft, is overleden onze lieve, zorgzame en stoere moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Izaak Jacobus Poissonnier sinds 2014 Groede, Breskens, 1 februari 1934 10 augustus 2019 Groede: Rian en Tonnie Hoste - Poissonnier Marieke en Michiel - Linde Christine Zuiddorpe: Suzan en Werner Daelman - Poissonnier Ingeborg en Sandro Arnhem: Carien Poissonnier en Eric Smits Sophie Juul Correspondentieadres: Molenwater 1-301 4511BN Breskens De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op vrijdag 16 augustus om 13:30 uur in de SOW-kerk aan de Dorpsstraat 50 te Breskens. Vanaf 13:00 uur is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. De crematie vindt plaats in besloten kring. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Werken was zijn passie, we verliezen in hem dan ook een hardwerkende en betrokken collega. We wensen zijn kinderen, familie en naasten veel sterkte bij dit grote verlies. We zullen hem missen. Biervliet: Directie en medewerkers Frans Vervaet B.V. Biervliet, 12 augustus 2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52