i i 12 FAMILIEBERICHTEN Eddy de Nijs Eddy de Nijs Nona Anna Maria van Boven Nona Anna Maria van Boven OVERLEDEN Eddy de Nijs Eddy de Nijs Eddy de Nijs Eddy de Nijs Buurman Eddy, Eddy de Nijs Eddy de Nijs Noëlla Patrick en Ans Linda en Ismail, llyas Dennis en Kim, Mayson Bernard Jacob Groot Midden in het leven, nog zoveel te geven. Idee en plannen te over, in één keer voorbij. Eddy, voor ons was je een kei enig in je soort, wij zetten ons leven in jouw nagedachtenis voort. Onwezenlijk, oneerlijk, niette begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij onze Eddy, mijn lieve man en zoon, kwijtgeraakt 10-12-1963 t 10-8-2019 Carolien de Nijs-Vermuë Kasey ft Ma de Nijs-Dankaart Pa de Nijs t Oudeweg 6 4587 LD Kloosterzande De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 16 augustus om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de dienst kunt u de familie condoleren. Donderdag 15 augustus is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Eddy te nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Met grote verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet namen wij kennis dat, ten gevolge van een nood lottig ongeval, voor ons veel te vroeg en geheel onverwachts is overleden mijn broer, schoonbroer, onze oom en pit We wensen Carolien en Ma de Nijs veel sterkte. Rudi en Irene Martijn en Esther - Justin, Vince, Miley, Ivy Michael en Anouk - Lasse Remco Intens verdrietig en met grote verslagenheid hebben we door een noodlottig ongeval veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom We wensen ma en Carolien alle steun en kracht toe in deze ongelooflijk moeilijke tijd. Marleen en Willy van Troost-de Nijs José en Gino Schuerman-de Nijs Anita en Thei Vink-de Nijs Rosita en Martijn Otjes-de Nijs alle kinderen en kleinkinderen Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Met diep verdriet en grote verslagenheid namen we kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze schoonbroer en oom Onze gedachten zijn bij Carolien en Eddy zijn moeder. Lia en Jaap, Ronnie en Maria, Jacqueline en Dennis en alle neven en nichten wat gaan we je missen. Een kletspraatje, een klusje en een biertje erbij. Te weinig tijd. We zullen er voor je zijn Carolien. Nelly, Peet, Karin Mila Toon, Karin Femke, Peter, Wout Juul Tom, Lisanne Nora Bas, Maxime Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van mede-directeur Bouwbedrijf de Nijs b.v. We zullen zijn vakkennis, gedrevenheid, ervaring en humor erg missen. We wensen Carolien, zijn moeder en familie veel sterkte toe. Medewerkers Bouwbedrijf de Nijs b.v. Bedroefd en met groot ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Jongeneel Terneuzen Met verbijstering hebben we kennis genomen van het overlijden ten gevolge van een noodlottig ongeval van Eddy is al jarenlang een trouw sponsor van onze vereniging en echtgenoot van ons lid Carolien. Wij wensen Carolien en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Bestuur en leden TC Hontenisse Kloosterzande, 13 augustus 2019 Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een noodlottig ongeval is uit ons midden weggenomen de man van onze nicht Wij wensen Carolien en familie heel veel sterkte toe. Ooms, tantes, neven en nichten Vermuë dinsdag 13 augustus 2019 ZV Vol verdriet om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de mooie jaren die wij samen hebben gehad, delen wij u mede dat, na een afnemende gezondheid, toch nog onverwacht is overleden onze lieve moedige mama en super trotse oma *18-05-1960 110-08-2019 Sas van Gent Terneuzen Marusschka en Mahala Jeffrey en Bonnie Chica Donald Olckers t Kleine oma t Sluiskil, 12 augustus 2019 Gildestraat 19, 4541 GG Sluiskil De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Diepbedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Om in alle rust afscheid te kunnen nemen is Patrick's Beenhouwerij in Sluiskil a.s. zaterdag geopend van 8:30 -13:00 uur 0-> "Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven." Joh.11:25 Verdrietig, maar dankbaar voor het vele wat hij voor ons en anderen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Hilda Groot-de Lange Landsmeer, 18-03-1952 t Terneuzen, 11-08-2019 In ons hart zal de herinnering blijven bestaan om wie je was; liefdevol, behulpzaam, creatief en trouw. Maassluis Mirjam en Benaiah Hesseling-Groot Sigga, Mèlodi, Calev AmersfoortSuzanne en Joël Barendregt-Groot Terneuzen Ruben en Stephanie Groot-Simons Anne-Liz, Thijs, Simeon Correspondentieadres: Nieuwediepstraat 21 4531 BK Terneuzen Op vrijdag 16 augustus is ervan 12.15 -12.45 uur gelegen heid om afscheid te nemen van Ben in de Evangelische kerk 'De Kandelaar', Van Cantfortstraat 36 te Terneuzen, waarna om 13.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegaafplaats, Bellamystraat 28b. Na de begrafenis bent u welkom in 'De Kandelaar', waar gelegenheid is de familie te condoleren en koffie, thee, een broodje en wat lekkers voor u klaar staat. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51