FAMILIEBERICHTEN 13 Lieneke Brouwer Franciscus Johannes Petrus Hoondert Frans Hoondert Johanna Wisse OVERLEDEN Boord Gabriëlse Boord Gabriëlse Enige en algemene kennisgeving. Hierbij stel ik u in kennis van het overlijden van mijn moeder Maria Johanna Dekker-Dommisse Weduwe van Nicolaas Pieter Dekker sinds 1997 Middelburg, 29-12-1936 f Vlissingen, 07-08-2019 Ron Dekker De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 14 augustus 2019 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Antoinette Hoogenbosch-Renssen Eddy de Nijs Bedroefd, maar dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, nemen wij afscheid van onze broer, zwager, oom en mijn baasje Frans Ovezande, 10 december 1954 Goes, 6 augustus 2019 Zoon van Johannes Hoondert en Pieternella Suzanna Pieters Amy 's-Heerenhoek: Peter en Ria Hoondert - Hektors Marjolein Heinkenszand: Adrie Hoondert Vlissingen: Louis Hoondert Renske en Nick Ferry Wilgenstraat 3, Goes Correspondentieadres: Hans Rentmeester (executeur) Hollandiaplein 11-13,4461 GT Goes Email: jrentmeester@xs4all.nl, Tel.: 0113 655302 Onze dank gaat uit naar dr. H.K van Halteren, zijn collega's met het team van de afdeling Oncologie van het ADRZ te Goes en alle medewerkers van hospice Het Clarahojje. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Veel te vroeg moesten wij afscheid nemen van onze vriend (1954 - 2019) Jolan Brouwer Wil Bekenes Wil en Cees Griffioen Hans Hansum Wïlma van Leeuwen Hans Rentmeester dinsdag 13 augustus 2019 Geloof, Hoop en Liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de Liefde 1 Kor. 13.13 Samen hebben we het levenspad gelopen, over hoogten en door diepten. In liefde laten we je gaan, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa 1 januari 1935 Westkapelle 10 augustus 2019 Conny Gabriëlse-Janse Stefan en Mona Kenneth Jaimy Brigitta en Eric Ruben en Doret Aron Tom Marianne en Wim Samira en Richard Rico Europaplein 7 4361 CP Westkapelle U bent welkom tijdens de afscheidsdienst op donderdag 15 augustus om 13.00 uur in de Moriakerk, Markt 67,4361AE Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Condoleance graag schriftelijk Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum "De Kreek" voor de liefdevolle zorg van de afgelopen 11 jaar. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve oudste broer, zwager en oom Hij is 84 jaar geworden. Diny en Noud Schout-Gabriëlse Paul en Anja Marco en Stephanie Janny Gabriëlse Kees en Julia Gabriëlse-Jansen Marieke en Erik Stefanie en Bert Jan Rinus Gabriëlse t Jos t en Corrie Gabriëlse-Poppe Rianne en Mark Corrine en Simon Westkapelle, 10 augustus 2019 "k Zal psalmen zingen tot Zijn eer" Wij moeten afscheid nemen van onze goede buurman Wij wensen Conny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Rinus t en Tona van der Male Cor t en Sien van Marion Jan en Leu Kleinepier Jaap en Anneke Hengst PM Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 56-jarige leeftijd van Lieneke werkte sinds 2007 bij WVO Zorg als verzorgende IG in de thuiszorg. Zij was altijd zeer betrokken bij haar cliënten, een gewaardeerde medewerker. Wij kennen haar als een gedreven en prettige collega. Onze gedachten gaan uit naar haar familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte met dit verlies. Namens cliënten en medewerkers van WVO Zorg Angela Kallewaard en Jaap Wielaart, Raad van Bestuur Zeer verdrietig geven wij kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Jan C.A. Hoogenbosch weduwe van Dirk van Garderen Deventer, 25 januari 1933 Goes, 8 augustus 2019 Amstelveen Evert Jan Nona Hoogersmilde Jeanet Jan Paul Amsterdam Christiaan Correspondentieadres: Rijksweg 255, 9423 PJ Hoogersmilde De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 16 augustus 2019 om 17.00 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2,4462 HZ te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een noodlottig ongeval is uit ons midden weggenomen de man van onze nicht Wij wensen Carolien en familie heel veel sterkte toe. Ooms, tantes, neven en nichten Vermuë Heinkenszand: Dick (tweelingbroer, overleden in 1974) Heden nam de Heere tot onze droefheid van ons weg onze geliefde schoonzus en tante weduwe van Gillis de Visser in de leeftijd van 88 jaar. Sterke de Heere de kinderen en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: L. Wisse - Melse Aagtekerke: Joh. Maljaars neven en nichten Aagtekerke, 9 augustus 2019 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45