s The Star Wars Suite brengt filmmuziek tot leven Fietsen op Texel <J) reiskatern.nl THE STAR WARS Fietsen op Terschelling Boek nu deze reis op reiskatern.nL/pzc Het voordeel van PZC maaskant Na het mega succes in 2018 komt de unieke concertreeks met de muziek van John Williams terug naar Nederland. The International Symphony Orchestra of Lviv vertolkt onder leiding van dirigent Raymond Janssen de wereldberoemde soundtracks uit de Star Wars films. Ze worden daarbij ondersteund door The National Choir of Ukraine 'Dumka' en combineren de nummers tot een stralend geheel. Heroïsche en explosieve stukken worden afgewisseld met verheven muziek. Concertdata Bestel tickets op pzc.nl/starwars TOT 17,- KORTING VANAF Omdat je het verdient! Meer informatie en boeken: Ga voor Fietsen op Terschelling naar onze website reiskatern.nl/pzc/maasl908 en voor Fietsen op Texel naar reiskatern.nl/pzc/maas1909 of bel 0412-482828 Met de dagtocht op 29 september en 5 oktober naar Terschelling willen we onze lezers graag laten kennis maken met dit mooie Waddeneiland, zijn prachtige duinen en ongeschonden natuurgebieden. We maken een boottocht van Harlingen naar West Terschelling en per fiets gaan we dit mooie eiland ervaren. Vertrek vanuit de eigen regio langs Zwolle door de Noord-Oostpolder naar Harlingen, waar we de boot om 09.45 uur naar Terschelling nemen. We komen hieraan om 11.30 uur. Hier wordt u een fiets aangeboden waarmee we het eiland gaan verkennen. Het is heerlijk fietsen door de zeer gevarieerde natuur: bos, duin en heide langs de wadden. Veel cultuur is hier bewaard gebleven en in de dorpen zijn mooie terrasjes. Om 17.30 uur vertrekt de boot weerterug naar Harlingen, aan boord op de terugreis kunt u genieten van een heerlijk diner (niet inbegre pen). Om 19.30 uur komt u weer aan in Harlingen. Inbegrepen zijn: - Vervoer per luxe tourist-class touringcar voorzien van bar, toilet en arico - Overtocht Terschelling v.v. fietskaart - Fietshuur (Toeslag E-bike: 15 euro p.p.) - Reserveringskosten 3,50 p.p. Opstapplaatsen: Breda en Tilburg 29 september en 5 oktober Het kan dit jaar weer: fietsen op Texel met Maaskant Reizen! Op 26,30 september en 4 oktober maken we een bijzondere dagtocht naar Texel. U reist per touringcar en boot naar dit prachtige Waddeneiland om een hele middag Texel per fiets te verkennen. Texel heeft veel te bieden, zoals de historische, mooie dorpjes De Waal, Oosterend, De Cocksdorp en het prachtige natuurgebied de Slufter, de historische vuurtoren en prachtig uitzicht over de Waddenzee. Vertrek vanuit de regio naar Akersloot waar koffie wordt gedronken met een heerlijk gebakje. Vervolgens naar Den Helder waar om 10.30 uur de boot naar Texel vertrekt. Aangekomen bij het vliegveld op het eiland ontvangt u een fiets met fietskaart van Texel. Daarna kunt u op eigen gelegenheid dit schitterende eiland ontdekken. Om 16.30 uur levert u de fietsen in, waarna de boot weer richting Den Helder vertrekt. Maaltijden (niet inbe grepen) bij het vliegveld of op de boot naar Den Helder. Rond 20.30 uur bent u weer in de regio. Inbegrepen zijn: - Vervoer per luxe tourist-class touringcar voorzien van bar, toilet en arico -OvertochtTexel v.v. fietskaart - Fietshuur (Toeslag E-bike: 15 euro p.p.) - Reserveringskosten 3,50 p.p. Opstapplaatsen: Breda en Tilburg 26,30 september en 4 oktober do 21 november Amsterdam Concertgebouw 20.15 zo 24 november Eindhoven Muziekgebouw 14.15 ma 25 november Rotterdam De Doelen 20.15 s* *De ticketprijzen zijn op basis van beschikbaarheid en afhankelijk van de datum, tijd en rang. Inclusief servicekosten en exclusief 1,85 transactiekosten per bestelling. SUTTE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 28