24 Petronella Wilhelmina Koole - Foesenek OVERLEDEN Francina Santin a Heule Jan Scheele Maria Leonia Fidelia Buijsse ENIGE KENNISGEVING Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van Gré van Driel-Heijnsdijk partner van Gijs Buijze weduwe van Flip van Driel Terneuzen, 28-12-1926 Terneuzen, 8-8-2019 Gijs Buijze Margriet en Willem Adrie Frank en Margaret Sandra en Hans - Fabian, Danique Mario Michel Correspondentieadres: Fam. de Zeeuw Oostkant 16 4531 HA Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Schorre, huisje kz)! Rn, voor de jarenlange, liefdevolle verzorging. In vertrouwen op haar Heer en Heiland is ontslapen onze zusschoonzus en tante Marleijn Hamelink-Riemens Dat dit vertrouwen ook Jan, de kinderen en kleinkinderen tot steun en troost mag zijn. Herman en Marleen Riemens-Dieleman Kees en Saakje Riemens-Rosier Neven en nichten Zaamslag9 augustus 2019 Romeinen 8, vers 31 -39 Even waardig en dapper als zij haar ziekte heeft gedragen stierf mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Leijntje Maria Riemens - Marleijn - echtgenote van Jan Hamelink Zaamslag, 15-11-1956 t Kwakkel, 9-8-2019 KwakkelJan Hamelink Middelburg: CorenHannie Noortje Florian Zaamslag: Frans Thijs Steph Magrette: Piet en Samantha Jorden Sven Kwakkel 12 4543 PV Zaamslag Woensdag 14 augustus kunt u vanaf 1245 uur de familie condoleren in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Terneuzensestraat 32 te Zaamslag, waarna om 13.30 uur de samenkomst aanvangt Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat Bijzondere dankbaarheid is er voor de inzet van huisarts P.J.M. de Keyser, longarts M.A. Smits-Zwinkels en zorg van verplegend personeel ZorgSaam, afdeling A2. maandag 12 augustus 2019 Denk aan mij zoals ik was, toen ik nog zelf mijn boodschappen kon halen, en mijn zaalges voor elkaar had. Toen ik nog wist wat voor dag het was en verjaardagen kon onthouden. Denk aan mij zoals ik was en niet zoals ik geworden ben. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Comelis Koole in de leeftijd van 92 jaar. Heinkenszand: Riet Koole en Arnold Plasschaert Aijan en Riëtte Steven en Lobke Justin, Sanne Heinkenszand: Sjaak en Corrie Koole - Moison Raymond en Anne Liza, Mika Kwadendamme: Jennie en Bert Peeters - Koole Patricia en Pascal Swen, Lars Heinkenszand: Corry en Jos de Vos - Koole Jordie en Amy Kars, Dex Leroy Heinkenszand: Jopie en Rien Becker - Koole Krista en Jaimy Tygo, Glenn David Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ de Koriander, woning 19, voor de liefdevolle verzorging. Heinkenszand, 9 augustus 2019 Correspondentieadres: Zangvogelstraat 71,4451 CD Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 14 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 09.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Dankbaar voor het leven dat haar gegeven is, geven wij u kennis, dat op 95-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, oma en omi weduwe van Sluiskil, 26 april 1924 Nieuwegein Axel t Axel, 9 augustus 2019 Janny en Cees Jeroen en Marjolijn Veerle, O Michiel en Irene Max t, Chloé, O Wies en Leuny Tülay en Simon Kim en Koen, Evi en Qulncy Sibel en Raymond Elisa Jaylano Jos en Mariëtte Daisy Axel Correspondentieadres: Hulsterseweg 2a 4571 RJ Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 14 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van ZorgSaamThuis team 't Kasteeltje. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Je weet eens zal het gebeuren. Je weet eens zal ze er niet meer zijn. Je weet, de leeftijd is er naar. Maar toch... Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en schoonmoeder echtgenote van Alfons Durinck f Zij overleed op 8 augustus 2019 in de leeftijd van 93 jaar Camiel en Ingrid Agnes en Leo Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 43 4561 MC Hulst De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, vindt plaats op donderdag 15 augustus om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie vindt in stilte plaats. Ma verbleef gedurende haar laatste levensjaren in 'Blaauwe Hofke 136'. Wij bedanken alle medewerkers voor de zorg vriendschap, warmte en liefde die zij daar mocht ontvangen. Ook wie geen brief heeft ontvangen is van harte welkom. ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52