ft 24 Johanna Wisse Oma de Visser Petronella Wilhelmina Koole - Foesenek OVERLEDEN Denk aan mij zoals ik was, toen ik nog zelf mijn boodschappen kon halen, en mijn zaalges voor elkaar had. Toen ik nog wist wat voor dag het was en verjaardagen kon onthouden. Denk aan mij zoals ik was en niet zoals ik geworden ben. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Comelis Koole in de leeftijd van 92 jaar. Heinkenszand: Riet Koole en Arnold Plasschaert Aijan en Riëtte Steven en Lobke Justin, Sanne Heinkenszand: Sjaak en Corrie Koole - Moison Raymond en Anne Liza, Mika Kwadendamme: Jennie en Bert Peeters - Koole Patricia en Pascal Swen, Lars Heinkenszand: Corry en Jos de Vos - Koole Jordie en Amy Kars, Dex Leroy Heinkenszand: Jopie en Rien Becker - Koole Krista en Jaimy Tygo, Glenn David Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ de Koriander, woning 19, voor de liefdevolle verzorging. Heinkenszand, 9 augustus 2019 Correspondentieadres: Zangvogelstraat 71,4451 CD Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 14 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 09.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. de persgroep. Vfamilieberichten maandag 12 augustus 2019 "Zalig zijn die hongeren en dorsten naar de gerechtigheid; want zij zullen verzadigd worden." Matthéüs 56 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat het de Heere behaagd heeft van ons weg te nemen onze zeer lieve en zorgzame moeder en (over)oma sinds 13 juli 2016 weduwe van Gillis de Visser in de leeftijd van 88 jaar. Heilige de Heere dit verlies aan ons aller hart. Aagtekerke: Catrien Broer-de Visser At Broer Aagtekerke: Koos Verhulst-de Visser Piet Verhulst Koudekerke: Riet de Visser Meliskerke: Jannie Melse-deVisser Levien Melse Leeuwarden: Sam de Visser Rina de Visser-Boogaard Domburg: Ko de Visser Anja de Visser-Overbeeke Aagtekerke: Gilda de Visser Aagtekerke: Anne-Marie de Visser-de Visser Johan de Visser Klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, 9 augustus 2019 Correspondentieadres: Noordhoek 7 4363 BM Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. woensdag 14 augustus van 19.30 tot 20.15 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 15 augustus om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop van de begrafenis is er eveneens gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die moeder liefdevol verzorgd en begeleid hebben in SVRZ locatie "Waterwel". "De HEERE zal het voor mij voleinden; Uw goedertierenheid, HEERE, is in eeuwigheid; laat niet varen de werken Uwer handen." Psalm 138:8 Verdrietig zijn wij dat onze lieve, zorgzame van ons is weggenomen. Dankbaar zijn wij voor wie zij was en wat zij voor ons heeft betekend. Wij zullen haar missen. Wij bidden om Gods nabijheid en troost. Marieke en Hubrecht jar on, Manuel, judah Gilbert en Martha Anne-Marthe (in liefdevolle herinnering), Evan, Twan, jaelle Corina en Willem Joël, Loïs, Noa, Maria Hanneke en Kees-Jan Sem, Noor Kris en Marscha Pieter en Eva Henja (in liefdevolle herinnering) Joanne en Peter Lize, Koen, Jeppe Marjon en Vincent Redgy, Roos Lieneke Mechiel en Kasia Evelien en Henk Norah, Feline, Jonne Anne en Pieter Femme, Wessel Elsbeth en Jos Noëlle, Lynn, Jeff Levien Janneke en Nico Röisa, Amniël, Jaïra Gertine Giel en Karen Elma Marjanne Bas Anneleen (in liefdevolle herinnering) Gilian en Catherine Tess, jorden Nadine en Jan-Willem Esther, Rosanne, Jasmijn Collin en Lydia Jelle (in liefdevolle herinnering) Else-Linde en Pierre Cathelijn en Perry Marion en Julien Evy, Rico Gijs en Sanne Esmee Jeroen Jesse PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24