'We willen huizen in vier landen' GELD GELUK Jeanet en John wonen acht maanden per jaar in het buitenland. Ze leven graag luxe en letten op hun gezondheid. Jeanet John Beste koop Slechtste koop Jeanet: ,,Ik heb fibromyalgie, chroni sche pijn in spieren en bindweefsel. Vooral in het onstabiele Nederlandse klimaat heb ik er last van. Daarom leven we acht maanden per jaar in het buiten land. In Nederland had ik een sport school, diëtistenpraktijk en paarden- trainingsstal, maar toen ik ontdekte dat ik me in warmere landen beter voelde, hebben we het roer omgegooid. In 2015 heb ik John aangeraden te stoppen met zijn baan, bij mij in het bedrijf te komen en mee te gaan naar het buitenland." John: ,,Ik was uitvoerder in de civiele betonbouw, die vraag was dus even schrikken. Jeanet maakt nu vanuit het bedrijf zo'n 4000 euro per maand naar me over. We hebben wat met elkaar sinds ons vijftiende. We zijn in 2014 getrouwd op Hawaï, met zijn tweetjes.'' Jeanet: ,,Dit jaar zijn we in het bijzijn van tien familieleden op dezelfde plek opnieuw getrouwd. We hadden dat be groot op 20.000 euro, maar die bruiloft kostte ons in totaal 30.000 euro. Een bakje kwark kost op Hawaï al 8 dollar.'' John: ,,Wij vinden het belangrijk precies te weten hoe we ervoor staan qua gezondheid." Jeanet: „Daarom laten we ons elk jaar doormeten door natuurgeneeskundi gen. Dat kost 250 euro per consult, elk vervolggesprek kost 107 euro per half 6 Gezamenlijk netto-inkomen 0 - €3000 €3000 - €4500 €4500 - €6000 €6000 of meer Jeanet Wolf (29), ondernemer, heeft onder meer een coachingsbedrijf John Slabbekoorn (30), businesscoach Jeanet en John wonen in een vrijstaande koop woning in De Wijk. Jeanet: ,,Ons huis. We verhuren een gedeelte voor 1100 euro per maand en we hebben er ruimte voor ons kantoor en twee bedrijven.'' John: ,,De boot die we cadeau hebben gedaan aan een Balinese familie. Hij kostte 5000 euro.'' Jeanet: ,,Een paard. Het was niet nauwkeurig gekeurd en bleek ziek te zijn. Hij moest uiteindelijk worden afgemaakt.'' John: „Toen ik 15 was, kocht ik een Zündapp- brommer van mijn oom voor 100 euro. Hij heeft bij elkaar meer gekost dan een nieuwe brommer.'' TEKST EDITH ANDRIESSE FOTO JOOST HOVING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 86