Een veilige en succesvolle detentie, zet jij je schouders eronder? Werken voorNGdcrlsild Dienst Justitiële Inrichtingen Ministerie van Justitie en Veiligheid www.werkenvoornederland.nl De penitentiaire inrichting Middelburg zoekt collega's (27-36 uur per week). En daarom nodigen we je van harte uit op onze wervingsavond op donderdag 22 augustus 2019. Ontdek hoe het is om met gedetineerden te werken, maak kennis met onze afdelingen en ga in gesprek met medewerkers. Zij kunnen je als geen ander een beeld geven van dit boeiende en maatschappelijk relevante werk. Complexbeveiliger Penitentiair inrichtingswerker Begeleider arbeid (werkmeester) Wij zoeken mensen voor onderstaande functies: Mbo-niveau, maximaal maandsalaris €2.554,- Gaat het om veiligheid, dan moet je bij jou zijn. Als complexbeveiliger garandeer je de veiligheid van medewerkers, bezoekers en gedetineerden. Dit doe je onder meer door toegangscontroles uit te voeren en mensen te informeren over veiligheidsvoorschriften. lnfowww.werkenvoornederland.nl/DJh90476 Waarom de penitentiaire inrichting Middelburg? Samen met ongeveer 160 collega's werkje voor én met gedetineerden. Jij draagt er niet alleen aan bij dat de straf die de rechter heeft opgelegd juist wordt uitgevoerd, maar ook dat de gedetineerden na hun detentie weer een plek vinden in de samenleving. Meld je aan voor de wervingsavond! De wervingsavond vindt plaats op de Torentijdweg i in Middelburg. De wervingsavond vangt aan om 18.30 uur. Aanmelden kan tot 19 augustus 2019 via torentiid@dji.minius.nl. Vermeld hierbij je voor- en achternaam, adres, geboortedatum, paspoortnummer en in welke van de functies je interesse hebt. Tot dan! Mbo-niveau, maximaal maandsalaris €2.814,- Jij bent een belangrijke schakel in het detentie en re-integratieproces van gedetineerden. Als penitentiair inrichtingswerker begeleid je hen in de woon- en leefsituatie en bij activiteiten. Ook zie je toe op veiligheid en verleen je intensieve zorg. lnfowww.werkenvoornederland.nl/DJI180456 Mbo-niveau, maximaal maandsalaris 2.814,- Binnen de inrichting run jij het productie bedrijf waar gedetineerden werken. Een belangrijke taak, want door te werken krijgen ze dagritme en structuur. Jij leert ze vaardigheden die de kans op een succesvolle terugkeer in de samenleving vergroten. lnfowww.werkenvoornederland.nl/DJI80532

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 48