0 J. "N V Plonie Schipper - Huisman 18 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Pieternella Johanna Meeuwsen-Steketee Elly Elly Meeuwsen-Steketee Pieternella Reijnierse-Caljé Pieternella Reijnierse - Caljé Peter Schipper zaterdag 10 augustus 2019 Want wij hebben hier geen blijvende stad, Hebr. 1314a Met grote droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige, langdurige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en mijn geliefde dochter en schoondochter 17 juli 1966 53 jaar 8 augustus 2019 Leo Meeuwsen Jarco en Annemieke Peet en Marilyn Jelle en Sanne T.J.M. Steketee-Slabbekoorn A. Meeuwsen-van Koeveringe Irenestraat 9 4401 EM Yerseke Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 12 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 13 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen mijn geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 53 jaar. Sterke de Heere Leo, de kinderen en ons in dit grote gemis. T.J.M. Steketee-Slabbekoom Chris en Susan Steketee-Pinas Majjo en Arjan van Burg-Steketee Sjaak en Elly Steketee-Versteeg Martin en Cisca Steketee-Schout Ineke en Jan Zweemer-Steketee Rianne en Frans Bart-Steketee Neven en Nichten Yerseke, 8 augustus 2019 Pieternella Reijnierse - Caljé Met verdriet kennis genomen van het overlijden mijn humoristische, lieve zus en tante Weduwe van Jan Reijnierse Namens alle broers die haar zijn voor gegaan, t Vlissingen Gilles Caljé A.W. Caljé-Davidse t N.A. Louws v.d Berg Neven en nichten Op 7 augustus overleed onze lieve schoonzus en tante Weduwe van Jan Reijnierse Familie Reijnierse Neven en nichten Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Peter Arnoud en Majella Floortje Evy Yvette 7 augustus 2019 Indira Gandhilaan 23,4463 JJ Goes. U kunt afscheid nemen van Plonie in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes, op maandag 12 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid is in besloten kring. Als het leven niet meer gaat zoals je wilt, als alles je wordt ontnomen, als je moet toelaten, dat een ander je verzorgt, als je altijd pijn moet lijden, dan komt de tijd dat het einde goed is. Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van mijn partner, vader en opa Batavia, 14 mei 1934 Hulst, 8 augustus 2019 Hulst: Lidy Hesseling Almere: Eric en Marijke Vroon - Nouws Carlotte Catherine Oostwoud: Marleen en Fred Melgers - Vroon Fulco f Tristan Gwendolyn Speciaal woord van dank aan Drs. AJ. Breukelman en Dominique Apers. Zij waren een grote steun de afgelopen 8 jaar. Klaproos 10 4561TJ Hulst De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 12 augustus om 13:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Henk hield zo van bloemen in de tuin. Als u wenst kunt u een onverpakte bloem meenemen voor zijn afscheid. PM Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, toch nog onverwachts, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Reijnierse in de leeftijd van 88 jaar. Nel Hoogesteger - Reijnierse Hans Hoogesteger Véronique en Peter Devin, Maik Mireille en Marco Thijs Jo Reijnierse Anda Reijnierse - de Bruijn Délano en Yining Rafaella Gretha Temmerman - Reijnierse Fons Temmerman Wendy en Erik Dex Cynthia en Erik Esko, Liva Vlissingen, 8 augustus 2019 Correspondentieadres: Westerzicht 545, 4385 BK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Pie te nemen woensdag 14 augustus van 12.00 tot 12.15 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van bovengenoemd crematorium. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46