Plonie Schipper - Huisman FAMILIEBERICHTEN 19 Pieternella Johanna Meeuwsen-Steketee Elly Elly Meeuwsen-Steketee Peter Schipper Jaap van Minnen Ebrina Oppeneer-de Bruijne DANKBETUIGING Louisa Marie Wieza Riemens-D'hert Iman de Zwarte OVERIGE BERICHTEN ToSr iedereen een passend afsdneid.^ Alice Vaessen-Schalkens COLOFON Familieberichten Want wij hebben hier geen blijvende stad, Hebr. 1314a Met grote droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige, langdurige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en mijn geliefde dochter en schoondochter 17 juli 1966 53 jaar 8 augustus 2019 Leo Meeuwsen Jarco en Annemieke Peet en Marilyn Jelle en Sanne T.J.M. Steketee-Slabbekoom A. Meeuwsen-van Koeveringe Irenestraat 9 4401 EM Yerseke Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 12 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 13 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Peter Arnoud en Majella Floortje Evy Yvette 7 augustus 2019 Indira Gandhilaan 23,4463 JJ Goes. U kunt afscheid nemen van Plonie in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Kandtweg 2 te Goes, op maandag 12 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid is in besloten kring. Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen mijn geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 53 jaar. Sterke de Heere Leo, de kinderen en ons in dit grote gemis. T.J.M. Steketee-Slabbekoom Chris en Susan Steketee-Pinas Maijo en Aijan van Burg-Steketee Sjaak en Elly Steketee-Versteeg Martin en Cisca Steketee-Schout Ineke en Jan Zweemer-Steketee Rianne en Frans Bart-Steketee Neven en Nichten Yerseke, 8 augustus 2019 Wij danken iedereen voor de bemoedigende woorden, kaarten en bloemen die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man en onze vader Familie Van Minnen Terneuzen, augustus 2019 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder betuigen wij u onze oprechte dank. Marian en Ko Wim en Ankie Lia en Jan Rini en Elsbeth Danny en Esther klein- en achterkleinkinderen Axel, augustus 2019 Een woord, een kaart of een gebaar het doetje goed wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Het heeft ons goed gedaan. L. van Gelder-Riemens R. van Gelder W. Riemens I. de Regt Klein-en achterkleinkinderen Augustus 2019 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze pa, opa en overgroot-opa zeggen wij u hartelijk dank. Conny en Sjaak Jan en Anita Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, augustus 2019 Er waren zoveel warme woorden, gedeelde herinneringen, bloemen en kaarten rond het afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en betrokken oma Het heeft ons goed gedaan en gaat als troost met ons mee. Onze oprechte en hartelijke dank daarvoor. Kinderen en kleinkinderen Hulst, augustus 2019 pzc.nl/familieberichten zaterdag 10 augustus 2019 ZV J.**'' Monuta Isabelle Braem 1*1 T 06-5381 1446 MOMJta X fwwm~abellebraem.nl Isabel^ Blciem |j Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het moeilijke verlies van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Familie Versprille Breskens, augustus 2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 132