s Y 18 FAMILIEBERICHTEN Adriaan Johannes Albregtse J Maria Leontina van Daele Sil Meindertsma Pieternella Reijnierse-Caljé Pieternella Reijnierse - Caljé OVERLEDEN Als het leven niet meer gaat zoals je wilt, als alles je wordt ontnomen, als je moet toelaten, dat een ander je verzorgt, als je altijd pijn moet lijden, dan komt de tijd dat het einde goed is. Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van mijn partner, vader en opa Batavia, 14 mei 1934 Hulst, 8 augustus 2019 Hulst: Iidy Hesseling Almere: Eric en Marijke Vroon - Nouws Carlotte Catherine Oostwoud: Marleen en Fred Melgers - Vroon Fulco f Tristan Gwendolyn Speciaal woord van dank aan Drs. A.J. Breukelman en Dominique Apers. Zij waren een grote steun de afgelopen 8 jaar. Klaproos 10 4561TJ Hulst De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 12 augustus om 13:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Henk hield zo van bloemen in de tuin. Als u wenst kunt u een onverpakte bloem meenemen voor zijn afscheid. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij datje nu de rust is gegeven. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve moeder en oma De Klinge, 16 oktober 1935 t Hulst, 3 augustus 2019 Gina en Fonny Leslie enAngelique Josine en Remco Thomas t Sindi en Werner Ailin en Niels Ingeborg en Willem RenzoenAnais Silvano Correspondentieadres Molenstraat 38,4567 BD Clinge De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Blaauwe Hofke 63, voor de liefdevolle verzorging. Sari Scheele Pieternella Reijnierse - Caljé Met verdriet kennis genomen van het overlijden mijn humoristische, lieve zus en tante Weduwe van Jan Reijnierse Namens alle broers die haar zijn voor gegaan, t Vlissingen Gilles Caljé A.W. Caljé-Davidse t N.A. Louws v.d Berg Neven en nichten Op 7 augustus overleed onze lieve schoonzus en tante Weduwe van Jan Reijnierse Familie Reijnierse Neven en nichten zaterdag 10 augustus 2019 Na een leven van hard werken en aandacht voor velen, is thuis rustig overleden mijn zorgzame man, onze pa, opa en overgrootvader echtgenoot van Bep Breskens, Breskens, 19 september 1930 5 augustus 2019 Bep Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Boulevard 63,4511AB Breskens Het afscheid heeft geheel volgens Arjaan zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. You know that we shall meet again if your memory serves you well Bob Dylan The Band Sluiskil, 24 april 1952 Terneuzen, 30 juli 2019 Met verdriet moeten wij nu al afscheid nemen. Dag pa, trotse opa... Dennis Mason Marijke en Tom Robin Colin Chris Liz Op uitdrukkelijke wens van Sil heeft zijn afscheids- ceremonie in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Graafjansdijk B 26,4554 CB Westdorpe Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons medebestuurslid Sari heeft ruim 12 jaardeel uitgemaakt van ons bestuur. We zullen haar en haar markante persoonlijkheid gaan missen. Wij wensen Peter en Sonja veel sterkte toe met dit verlies Bestuur Senioren Sociëteit Groede Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, toch nog onverwachts, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Reijnierse in de leeftijd van 88 jaar. Nel Hoogesteger - Reijnierse Hans Hoogesteger Véronique en Peter Devin, Maik Mireille en Marco Thijs Jo Reijnierse Anda Reijnierse - de Bruijn Délano en Yining Rafaella Gretha Temmerman - Reijnierse Fons Temmerman Wendy en Erik Dex Cynthia en Erik Esko, Liva Vlissingen, 8 augustus 2019 Correspondentieadres: Westerzicht 545, 4385 BK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Pie te nemen woensdag 14 augustus van 12.00 tot 12.15 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de afscheidsdienst plaatsvinden in de aula van bovengenoemd crematorium. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 131