It IN MEMORIAM FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Pieternella Helena Buijze - Moes George Hulshout Cees COLOFON Familieberichten Jan Visser - Nelly - Nelly Buijze-Moes Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de voorzitter van onze vogelvereniging Helaas heeft George deze ongelijke strijd niet kunnen winnen. Wij wensen Marian, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden vogelvereniging Zang en Kleur Kloosterzande Sara Magdalena Scheele-de Jonge -Saar- Jan de Theije Dierbare herinnering 09.08.2001 09.08.2019 Bea Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Jan heeft ruim 34 jaar bij Elopak gewerkt waarbij hij het merendeel van zijn werkzame jaren de functie van Magazijn Medewerker uitoefende in ons inktmagazijn. Wij herinneren hem als een heel vriendelijke en betrokken collega, met een groot Elopak-hart. We gaan hem heel erg missen op het jaarlijkse uitstapje met onze gepensioneerde collega's. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Directie en personeel Elopak b.v. Terneuzen pzc.nl/familieberichten vrijdag 9 augustus 2019 Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en mimi... Sinds 2009 weduwe van Kees Buijze Terneuzen, 30 november 1946 t Terneuzen, 5 augustus 2019 Nelleke t Marian en Eric Joyce en Thomas Annabel Mariska en Josua Yacintha en Jeroen Quinn Lindsey en Jamie Henk en Jacqueline Robin Dean Agnièska Antoine en Ethel Charina Talitha Weststraat 16 4553 AJ Philippine Onze ma, onze oma ligt opgebaard in het uitvaart centrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar nog gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen op zondag 11 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 12 augustus om 11.00 uur in de aula van het naastgelegen crematorium. Na afloop kunt u de naasten persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Erg verdrietig maar dankbaar voor alle mooie momenten samen, hebben wij afscheid moeten nemen van ons erelid, We zullen haar en haar markante persoonlijkheid erg missen. We wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van C.S. de Mosselkrauwers Philippine. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn moeder en schoonmoeder weduwe van Levin us Scheele Breskens, 28 juli 1937 t Groede, 7 augustus 2019 Groede: Peter en Sonja Correspondentieadres: Burg. J.C. Everaarslaan 8,4503 AB Groede De uitvaart zal plaatsvinden op woensdag 14 augustus om 14.00 uur in crematorium de Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van Wij zullen ons Jan herinneren als een warme, bescheiden en aimabele man, die jarenlang als zeer betrokken lid actief is geweest in onze schoolraad. Wij wensen Ineke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Hulst: Personeel, (G)MR, Schoolraad van Praktijkschool Hulst SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52