Jaap Fonteine FAMILIEBERICHTEN 17 Maria Ida Meijers - de Schipper COLOFON Familieberichten Miep Meijers - de Schipper DANKBETUIGING Op te vroege leeftijd is overleden onze zus, schoonzus en tante In gedachten zijn wij bij Rienk, de kinderen en kleinkinderen. Jan en Janneke de Schipper - op 't Hof Ida t en Henk Verveer - de Schipper Ko en Anita de Schipper - Boonman Neven en nichten Kapelle, 7 augustus 2019 Tijdens zijn ziekte en na het overlijden op 1 juli van mijn geliefde man en onze lieve vader, schoonvader en opa hebben wij overweldigend veel hartverwarmende reacties mogen ontvangen. Wij willen u hiervoor heel hartelijk bedanken. Het doet ons goed om te weten dat Jaap door zovelen werd gewaardeerd. Elma Fonteine-Bokelaar Kinderen en kleinkinderen Augustus 2019 Karnemelksvaart 9 4301 GW Zierikzee vrijdag 9 augustus 2019 PM jF 'k Stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God Opwekking lied 42 Miep wilde in ons midden nog graag verder met haar leven. Ging dat niet, dan sprak zij: "Ik weet waar ik heenga". In vrede! Nu is zij bij haar Schepper, op wie zij haar vertrouwen stelde. Deze woorden gaf zij ons mee, om daarin troost te vinden bij elkaar. Psalm 91:2 Schuilen bij God Psalm 37:3 Verdrietig en dankbaar tegelijk dat haar verder lijden werd bespaard, is rustig van ons heen gegaan, mijn lieve vrouw, onze flinke moeder en oma Wemeldinge, 23-8-1951 Goes, 7-8-2019 Kapelle M.C. Meijers (Rienk) Hellevoetsluis Mard-Jan en Fanny Alex, Oscar Tournefeuille (Fr.) Annemieke en Erwan Elsa, Mathis, Inès Correspondentieadres: Benonistraat 3,4421 DN Kapelle Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Miep op vrijdag 9 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. L.C.P. Deventer, wordt gehouden op zaterdag 10 augustus om 12.30 uur in de Flervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we Miep lopend naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Flierna ontmoeten we elkaar in de Koorkerk van de Hervormde kerk. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens KofCtf op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45