"N André Poppe 16 FAMILIEBERICHTEN Marinus Johannis Bruël - Rinus - André Poppe vrijdag 9 augustus 2019 Greta Neeltje Kikkert OVERLEDEN In de stilte vallen woorden die nooit worden gezegd, in de stilte viert de liefde haar zegen echt oprecht Lief en leed verbonden in de laatste ademtocht jij hebt altijd gegeven de liefde die ik zocht Na een paar laatste moeilijke maanden is in volle berusting en grote tevredenheid over een goed en lang leven ingeslapen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse (ouwe) opa Andries Frangois 11 december 1937 Vlissingen 6 augustus 2019 Nel Poppe - Verhage Ellen en Arthur Alanon,- Lieke Bart en Sylvia Romy en Jasper Tim Ronald en Pili Shura en Kody Maru Van de Spiegelstraat 84 4381 VC Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 13 augustus om 13.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Na deze dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwea Verdrietig zijn wij door het toch nog plotselinge overlijden van mijn lieve broer, zwager en oom wij koesteren de mooie herinneringen. Cornelia Johanna Tilroe - van Loo - Corrie - Frans Vos Frans en Jeannette Eric en Merlyn, Manou Stefan en Ellen, Stijn en Esmee Niels Als ik gegaan ben, moetje niet huilen want echt weg ben ik eigenlijk niet. Mijn lichaam is nu duizend dingen heb daarom niet zoveel verdriet. Ik ben de wind, ik ben de zon ik ben de regen, het jonge gras. Ik ben de sneeuw en duizend dingen 'k ben weer degene die ik was. Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze pa en trotse opa 17 november 1937 Goes 6 augustus 2019 Cobie Bruël - Geelhoed Tanja en Marcel Jan-Willem en Natascha Sem Roos De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 12 augustus om 09.30 uur in de aula van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes (Afslag 35A Goes-Zuid). Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de lounge van het crematorium. Correspondentieadres: Watertorenstraat 43, 4462 WD Goes En als je de dood niet kent Kun je eigenlijk niet leven Want dood dat zul je altijd zijn En het leven duurt maar even Freek de Jonge Met verdriet delen wij u mee dat volkomen onverwachts is overleden onze zeer geliefde, altijd zorgzame en dierbare ma, oma en grootoma Weduwe van Jaap C. van der Endt 16 december 1971 Blokker, 8 juli 1930 Oosterhout: Vlissingen: t Vlissingen, 6 augustus 2019 Betty en Leo Anne en Bart Joostje Jaap en Trudy Kilian en Lobke Robin en Kelly Robin jr. en Isabella Edwin en Greetje Schoffie 4 Mop 4 Op dinsdag 13 augustus om 13.00 uur zal de uitvaart plaatsvinden in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: J. van der Endt Wilhelmina Druckerlaan 44 i 4385 JA Vlissingen Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Met pijn in ons hart, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Frans Tilroe 20 september 1930 7 augustus 2019 Kees Tilroe, in herinnering André en Wil Tilroe Jeroen Eelco en Fawn Stefan en Yvonne Johan en Rita Tilroe Danny Freek Tilroe Els en Jan van Zweeden Kim en Jasper Mèlanie en Symen Janet en Ad van Zweden Chantal en Sander Christian Patrick en Laura Peter Tilroe Bas en Anita Tilroe Shirley en Bertus Dèveny en Jordi Marvin Wij nemen in besloten kring afscheid van onze moeder en oma. En willen u gelegenheid geven tot afscheid nemen en condoleance op maandag 12 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. Correspondentieadres: Provincialeweg 3, 4484 NG Kortgene Toch nog onverwachts is overleden. We zullen zijn behulpzaamheid en humor missen. Wij wensen Suus en (klein)kinderen sterkte toe. Liefs, Karin Franse, Evelien Jeras Eva Kato

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44