Theodorus Johannes van Bezu Dick 14 OVERLEDEN Anna Maria Hendrika van Bezu-Bosland t Neeltje Adriana de Feijter-de Putter - Nélly- Maria Petronella Isabella Hiel Maria Menu Hiel George Hulshout George Hulshout donderdag 8 augustus 2019 Het was moeilijk om uit te leggen watje bedoelde, om precies te zeggen watje voelde. Maar steeds weer probeerden we elkaar te begrijpen. Eenvoud, zorgzaamheid, eigenzinnigheid en liefde kenmerkten zijn leven. Heden is overleden onze goede vader en onze trotse opa echtgenoot van Hoofddorp, 8 april 1939 t Axel, 6 augustus 2019 Biervliet: Koen en Nicolien van Bezu-Buijsse Arjan Sofie Aruba: Eddy van Bezu en Liz Eliana Casallas Osorio Nicolas Matias Correspondentieadres: Familie Van Bezu, Noordstraat 27,4521 BV Biervliet Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Wij danken het personeel van De Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Haar stoel is leeg Haar stem is stil De laatste draad was dun en broos, ze heeft haar hoofd gebogen. Dankbaar dat we haar zolang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onvergetelijke oma echtgenote van Jan de Feijter 123-11-2009 Zaamslag, 24-8-1928 t Zaamslag, 6-8-2019 Piet en Ellen de Feijter Bas en Donna Correspondentieadres: Zaamslagsedijk 6 4543 NG Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 10 augustus om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Veerstraat Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2. We willen iedereen die haar de laatste jaren ondersteund heeft met zorg en aandacht hartelijk bedanken. Mochten we vergeten zijn U een kaart te sturen, kunt U deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Zij hield van de polder, het weidse land, daaraan had zij haar hart verpand. Daar heeft zij gewerkt, daar heeft zij geleefd, daar heeft zij haar mooiste jaren beleefd. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan ons ma, schoonmoeder, oma en kleine oma weduwe van Hijpolitus Johannes Jacobus Menu Ossenisse, 29-6-1929 t Hulst, 5-8-2019 SchiedamRiet en Charles Sophie en Harald - Bert en Angela Kuitaart: BernadetteenLuc Mieke en Danny - Gijs, Willemijn Katrien en Iris OtheneJeanne en Jan OssenisseEmanuël en Sonja Natascha en Wim - Stan, Roel Robbert en Tanja - Jannick, Lieke TerneuzenJacqueline en Peter Ellen en Jasper - Jurre Niels OssenisseMonique en Tom Bob en Leontien Nena Zara en Serge Hulst: Christianne WeenermoorHedwig en Peter Correspondentieadres: Schoutstraat 6,4561 WS Hulst De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 10 augustus om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna er in de kerk gelegenheid is om de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Ma hield van bloemen, maar niet op haar uitvaart. Ook ah u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn schoonzus en tante. Willy Menu Neven en nichten Liefde Het was alsof wij afscheid namen maar liefde is oneindig groot. We bleven en we blijven samen liefde is sterker dan de dood. Toon Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en super-opa echtgenoot van Marian van Meelen Hij overleed op 6 augustus 2019 in de leeftijd van 73 jaar. Marian Angelo en Arianna Kay, Morgana Manon Gwendolyn, Yannick Davy Michel en Jolanda Demi, Romy Cloosterstraat 39 A, 4587 CA Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 12 augustus om 16.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid afscheid te nemen van George in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b in Hulst, van 14.45 tot 15.15 uur. Enkel schriftelijk condoleren. In de ontvangkamer van het crematorium zal een collectebus staan van KWF/Kankerbestrijding. Onze dank gaat uit naar dr. P. Seij en Zorgsaam Thuiszorgteam Kloosterzande voor hun liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom "Ome Snors" Wij wensen Marian, "tante Jans", kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor nu en straks. Peter, Greet Eva, Björn - Jordy Ankie, Tom - Reina en Morris ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 59