Jacobus van den Bosse Ko van den Bosse Johannes Cornelis Franse -Jan weduwnaar van Susanna Franse-Voet Marie de Jonge-Pieters 14 Cornelis (Kees) Ridderhof donderdag 8 augustus 2019 OVERLEDEN Kijk naar het licht, dan zal de schaduw achter je vallen. Verlost van alle pijn, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Sint Laurens, 10 augustus 1933 Middelburg Aalten Ko t Middelburg, 5 augustus 2019 Mattie van den Bosse - Kasse Etten-Leur Middelburg Jan en Sandra Sjaak en Marloes Peter en Hilde Helmi Marjoke en Robert Branco Jordi Simone en Marco Mena Rosan en Jesse Sven Middelburg Middelburg Wilma Marco en Miranda Senna Gina Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, SVRZ 't Gasthuis en hetADRZ te Goes voor de goede zorgen. Noordweg 279 4333 GH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 12 augustus om 13.00 uur in de kerk (voorheen Gereformeerde Kerk), aan de Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Echtgenoot van Mattie Kasse We wensen Mattie en gezin sterkte toe. David en Lenie Kasse Catrien Kasse-Maas Rie Bassie-Kasse Simon en Berta Kasse Johan en Ina Kasse Tinie Goedhart-Kasse Neven en nichten CJ Vogelaar - van Maldegem Enige kennisgeving Zoveel gedaan, zoveel gegeven, zoveel gekregen, een bijzondere man. Je strijd is gestreden met telkens nieuwe moed verbazingwekkend krachtig, 't is op, zo is het goed Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame vader, opa, opa Brommer en Bompa Hoedekenskerke, 10 mei 1938 t Kwadendamme, 3 augustus 2019 Corrie en Tom Angela, Bo, Lynn, Noa Sylvia en Niek, Sem, Senne Correspondentieadres: Rozenstraat 8,4434 AL Kwadendamme De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. We zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg van huisarts De Graaf en de medewerkers van Thuiszorg Allevo, Team 's-Gravenpolder. Stoffelina Hendrikse-den Boer - Lien - Bea Zwadlo "V God die mij heeft gegeven verstand en moed en kracht, om te werken en te leven, zegt nu: het is volbracht. Dankbaar voor de goedheid die zij ons heeft gegeven en voorgeleefd, laten wij u weten dat na een lang en arbeidzaam leven is overleden, in de leeftijd van 104 jaar, mijn lieve moeder, onze oma en opoe sinds 4 maart 1942 weduwe van Cornelis de Jonge 19 oktober 1914 - f 6 augustus 2019 Han de Jonge Catrien de Jonge-Franse (in liefdevolle herinnering) Niels Sjoerd en Danielle Stan Jip Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen op Theresiaplein 6. Correspondentieadres: Van Steestraat 27,4453 AP 's-Heerenhoek De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden zaterdag 10 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Wihibroidus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in De Jeugdhoeve gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Overleden onze geliefde mevrouw Vogelaar Jan en Jannie Luteijn Ik verlaat degenen die ik liefheb om te ontmoeten degene die ik liefhad Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Adrie Hendrikse Goes, 15 juni 1924 Vlissingen, 2 augustus 2019 Irene en Jan Marcella en Tony Ronald en Alexandra, Olivia Rob en Ine Robin en Anne Charlotte en Ashwin Albert en Marja Ellen en Brett Wim en Ruba, Daniël Correspondentieadres: Hoogewei 94, 4464 AM Goes De begrafenis heeft, op verzoek van moeder, in besloten kring plaatsgevonden. Waar woorden tekort schieten spreekt de muziek Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-dirigent Bijna 25 jaar heeft ze ons koor met inzet, gedrevenheid en grote muzikaliteit geleid. Bestuur, dirigent en leden van Capella Veerensis Serooskerke, augustus 2019 PM Enige en algemene kennisgeving De grenzeloze liefde die hij naar ons heeft uitgestraald, wordt nu in eindeloze herinnering vertaald. echtgenoot van Jo Ridderhof - Rijkse 31-8-2014 Yerseke, 27-6-1927 Oost-Souburg, 7-8-2019 Wij geven kennis van het overlijden van onze pa en lieve opa. Hansweert Heieen en Theo Maaike en Jan-Pieter Hansweert Jaap en Patricia Stefan en Metha Richard en Marta Hansweert Nelleke en Desiré Claudia t Larissa en Diego Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van SVRZ Ambachtsveld 31 te Oost-Souburg voor de liefdevolle zorgen. Nieuwstraat 34,4417 AG Hansweert De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42