MEDIA CULTUUR 25 V m Wereldhavendagen ferries 7. lan Ziering (55) Net als bij zijn tegenspelers, tref je op Zierings online-cv's vooral rollen die hij speelde 'als zichzelf. In reali- tyseries, als deelnemer aan Dan cing with the Stars of als een parodie op zijn eigen per sonage. Vergeet verder zijn rol in de cultfilm reeks Sharknado (over tornado's vol haaien, jawel) niet. Deed auditie om het Amerikaanse tv- spelletje Prijzenslag te presenteren, maar werd on danks zijn faam ge passeerd. Trouwde in 2010 en heeft twee kinderen. 5. Luke Perry Perry, de stoere mooiboy uit de serie, ver liet in 1995 Beverly Hills om zich te rich ten op meer serieuze rollen. Dat ging hem, in tegenstelling tot zijn vroegere collega's, nog best aardig af. Zo debu teerde hij in 2004 op het Londense West End in een toneelversie van When Harry Met Sally. Recent was hij te bewonderen in het succesvolle Riverdale (drie seizoe nen, te zien op Netflix). In maart van dit jaar overleed de acteur aan een beroerte. 6. Shannon Doherty (48) Het enfant terrible achter de schermen. Nadat ze voor de zoveelste keer niet was komen opdraven werd ze in 1994 door producent Aaron Spelling ont slagen. Toch wist ze nog iets van haar carrière te maken met rollen in films als Mallrats (1995) en de serie Charmed (1998). Na de eeuwwisseling werd het stiller. Vooral haar gevecht tegen borstkanker haalde de spotlights. De actrice aarzelde om aan de nieuwe serie mee te doen, maar besloot deel te nemen om overleden collega Luke 'Dylan' Perry te eren. Ze is een uitge sproken republikein, maar even uitgesproken anti-Trump. 8. Jason Priestley 1 (49) Het ideale schoonzoontype uit de serie stond in 1997 nog tegenover wijlen acteer- grootheid John Hurt in Love and Death on Long Island. Hierin speelde hij - oh, de ironie - een tieneridool dat eindelijk eens se rieus genomen wil worden als ac teur. Priestley kwam niet verder dan wat rolletjes in -en het maken van - goedkope b-films en optre dens in series als CSI en How I Met Your Mother. De fervente auto racer kwam vooral in het nieuws vanwege een ernstig ongeluk in 2002 en een gevangenisstraf nadat hij dronken achter het stuur was gekropen. Had even een relatie met collega (en zus in de serie) Shannon Doherty, maar trouwde uiteindelijk met visagiste Naomi Lowde. Het paar heeft twee kin deren. Zomeruitjes PbOX korting Het voordeel donderdag 8 augustus 2019 PC V speelde Steve Sanders Boven: De huidige cast van Beverly Hills 90210. Onder: De cast van de serie uit de jaren 90. FOTO'S FOX NETWORKS/GETTY IMAGES (overleed op 52-jarige leeftijd), speelde Dylan McKay speelde Brenda Walsh i speelde Brandon Walsh JOUW TRP. JOUW SCHIP. Beleef unieke Wereldhavendagen aan boord bij P&O Ferries op zaterdag 7 of zondag 8 september. Vaar tijdens deze gezellige dagtrip mee van Europoort naar het hart van alle festiviteiten bij de Erasmusbrug. Dit mooie evenement kun jij van 'grote' hoogte bekijken. Het schip vaart vanaf de kade in Europoort, via Maassluis, Vlaardingen, Schiedam en Delfshaven naar het centrum van Rotterdam tot aan de Erasmusbrug. Aangekomen in Rotterdam zal het schip in samenwerking met de diverse 'nautische dienstverleners' een mooie demonstratie Laten zien en een spectaculaire draai maken. Aan boord is er ook van alles te doen. Doe je inkopen in de shops, doe een bakje koffie met appeltaart, ga heerlijk lunchen en geniet van live muziek onder het genot van een lekker drankje. Tickets zijn beperkte tijd verkrijgbaar. Gekochte tickets zijn op 7 en 8 september 2019 geldig. *Prijzen zijn excLusief 1,50 transactiekosten. Bestel nu tickets op pzc.nl/havendagen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25