/Viuuv N V 12 FAMILIEBERICHTEN Nel Akkerdaas - Verburg Abraham Samuel Wisse Nel Akkerdaas-Verburg Wil de Koning woensdag 7 augustus 2019 OVERLEDEN Ga met God en Hij zal met je zijn. Verdrietig geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, omringd door liefde van ons is heengegaan mijn mooie, lieve en zorgzame vrouw, onze stralende, sterke, moedige moeder en trotse oma 8 september 1937 5 augustus 2019 Mels Akkerdaas André en Gerda Charlotte en Tim Jochem Thijmen Carin en Martin Ruben Rosanne Jeroen en Monique Sebastiaan Benjamin en Naomi Rozemarijn Stefan en Ellen Anouk en Rico Jasmijn Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice de Casembroot voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Dr. B. Vaandragerstraat 5 4357 CJ Domburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 9 augustus om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Markt 8 te Domburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Het Schuttershof. Als ik te moe ben om voor mezelf te zorgen en ik zou zitten vanaf de vroege morgen neem mij dan tot U. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Jacomina Heikens - van Keulen sinds 10 april 2005 weduwe van Jacob Heikens in de leeftijd van 87 jaar. Goes: Imko en Corrie Nynke Jordy en Reena Spijkenisse: Adrie en Rita Shequira Kristie en Sascha, Vince Yannic Darnel Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Randhofvoor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 5 augustus 2019 Correspondentieadres: Beukenstraat 67,4462 TP Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 10 augustus om 12:15 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er in de lounge van het crematorium gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Voorafgaand is er in de aula van 12:00 tot 12:10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Willem Pieter de Nooijer Wim Wissenkerke, 9 februari 1956 Correspondentieadres: E.M. de Nooijer Hof ter Veste 79 4333 HH Middelburg Wim de Nooijer Lieve Nel Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van ons lid. Jan Tieleman Jan was een trouwe supporter en heeft zich jarenlang ingezet als vrijwilliger. Wij wensen Antoine, en Annemiek, Veronique en Jean-Paul, Myrthe en Feline veel sterkte toe. Bestuur en leden van V. V. Hontenisse Wil de Koning Enige en algemene kennisgeving. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader, opa en overopa in de leeftijd van 92 jaar. T. Wisse-Paauwe Ad en Karin Wisse-Vermast Tanja en Antoine, Kaya, Vayèn Edward Yerseke, 4 augustus 2019 Correspondentieadres: Galjoenstraat 8a 4401 JH Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. PM Na een korte periode van ziekte is onze broer, zwager en oom overleden Goes, 1 augustus 2019 We hadden hem graag langer in ons midden gehad. Klazien en Bas Edward en Machteld Rinus t en Louri t Arij en Rita Ko en Karin en alle neven en nichten Zoals Wim wenste heeft het afscheid in kleine kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze neef We wensen de familie sterkte met dit verlies. Neven en nichten familie de Nooijer In Gods liefde geborgen, onze lieve (schoon)zus Matti en Adri Rietje t Riet en Bert t Sari t Susan en Casper Jan en Jeannet Rust zacht... Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. De meiden van Akkerdaas Kadowinkel Ellen, Kim, Ineke en Natascha Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze voormalige medewerker en collega Wil was van 1973 tot in 2001 werkzaam bij onze gemeente, als hoofd van de afdeling Beplantingen en daarna van de afdeling Stadsbeheer. We blijven ons Wil herinneren als een bevlogen leidinggevende met hart voor de mensen en het groen. We wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur en medewerkers van de gemeente Goes, D. Alssema, loco-burgemeester mr. H.E. Schild, secretaris Met grote verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van ons zeer gewaardeerde en markant lid van Lions Club Goes: Wij zullen zijn humorvolle inbreng tijdens onze bijeenkomsten enorm missen. Wij wensen Riet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden van Lions Club Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44