HIER IS DE MOU 30?* J" Hier is de Mol! MEDIA CULTUUR 27 I van PZC I Jackie Brown (1997) Reservoir Dogs (1992) Inglourious Basterds (2009) In zijn film stelt Tarantino enkele iconische filmfiguren voor. Zo is er een hilarische confrontatie tussen de stuntman en Bruce Lee die eindigt in een knokpartij, wordt op een feestje Steve McQueen voorgesteld die schamper reageert op het mooie en gelukkige koppel Sharon Tate (een grandioze vertolking van Margot Robbie) en Roman Polanski. Heeft Tarantino contact gehad met Po- lanski over de gruwelijke moord op diens zwangere vrouw? véleven er tegenwoordig heel anders uit dan voorheen.'' Met die laatste woorden duidt Ta- rantino op zijn twintig jaar jongere vrouw, zangeres Daniella Pick, met wie hij vorig jaar trouwde. Het huise lijk leven schijnt hem goed te beval len. In Cannes stelde hij zijn weder helft trots voor tijdens de persconfe rentie. ,,Mijn leven is in korte tijd drastisch gewijzigd sinds ik haar leerde kennen'', aldus de regisseur, die nooit had durven dromen dat hij zou trouwen. Laatste film Of zijn huwelijkse staat van invloed is op zijn leven als filmregisseur valt te bezien. Tarantino heeft al diverse keren aangegeven in totaal tien films te maken. Hij wil zich richten op het schrijven van (film)boeken en thea terproducties. Zijn laatste kunstje als regisseur moet een eigen versie van de legen darische sciencefictionreeks Star Trek worden. Een zeer verrassende keuze, gezien het nerdachtige gehalte van de reeks. Maar het moet wel een vol wassen versie worden met pittige dialogen en dito geweld. Acteur William Shatner (die captain Kirk speelde) heeft er wel oren naar. Wat is de status van dit project? Tarantino: ,,Dit wordt waarschijnlijk mijn laatste film. Het script is klaar en het ligt bij de filmmaatschappij die het moet goedkeuren. Men schijnt enthousiast te zijn. Ik wacht gewoon rustig af.'' Bestel tickets op pzc.nl/johnny Once Upon A Time... In Hollywood (2019) Het voordeel Johnny de Mol woensdag 7 augustus 2019 PC Een baanbrekende film vooral door de wijdlopige dialogen die het handelsmerk van Tarantino bleken te zijn. Verder gaat de film over verraad onder gangsters. De scène met het afgesneden oor is nog steeds iconisch. Een film die beter wordt met de jaren. Geen origineel verhaal, de roman Rum Punch van Elmore Leonard vormde de basis, maar Tarantino zette het verhaal he lemaal naar zijn hand. Met deze winnaar van Cannes vestigde Tarantino zich als film- maker. Gevatte en oeverloze dialogen wisselen elkaar voort- durend af. mannen zijn die zich in dit milieu begeven.'' ,,Nee, ik heb hem geen toestemming Quentin gevraagd'', antwoordt de regisseur Tarantino kort. ,,Maar ik ben wel een groot be- filmt Brad wonderaar van zijn werk.'' Pitt en Once Upon a Time... in Hollywood is Leonardo de negende film van Tarantino. Zijn DiCaprio op fans moeten niet verwachten dat er de set van nog veel nieuwe titels in aantocht Once Upon a zijn. ,,De meeste mensen hebben het Time... in idee dat ik een workaholic ben die de Hollywood. hele dag met film bezig is. Maar ik werk zeker niet constant. Ik las altijd pauzes in. Het duurt drie tot vier jaar voordat ik een nieuwe film van de grond heb. Bovendien ziet mijn pri- Kijk op de site bij /video voor het interview met Quentin Tarantino en beelden uit Once upon a Time... in Hollywood. Once Upon a Time... in Hollywood gaat volgende week donderdag in première. Je bent 40, de stad uit, getrouwd en hebt kinderen en roept dat het leven gevierd moet worden. Wat doe je? Blijf je tot 4u 's nachts in de kroeg hangen of ga je je prioriteiten anders stellen? Vallen deze twee werelden te combineren? Johnny gaat de theaters in met verhalen en leuke anekdotes over zijn familie, goede doelen en zijn rock roll Leven. Dit alles onder begeleiding van een fantastische band onder Leiding van zijn neefje Julian, met bekende covers, maar ook nieuwe zelfgeschreven nummers. Waar is de Mol? Nou, Hier is de Mol! Den Haag WorLd Forum Theater 28 september 2019 Utrecht Beatrix Theater 7 oktober 2019 *De ticketprijzen zijn afhankelijk van de datum, tijd en rang en de vanaf prijs geldt zolang de voorraad strekt. De prijzen zijn incl. servicekosten en excl. transactiekosten. Heerlijke geschiedvervalsing over WO2 levert enkele van de meest hilarische scènes uit zijn oeuvre op. Het optreden van Christoph Waltz is memorabel, evenals Brad Pitt die nazi's scalpeert. Een ode aan Hollywood anno 1969. Brad Pitt en Leonardo Di- Caprio zetten als stuntman en B-acteur een heerlijk sloom tijdsbeeld neer, totdat de duivel zijn intrede doet. Omdat je het verdient!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 27