FUN SPUL heeft nu het hoogste inkomen." Jedrek: ,,Ik werk sinds oktober full time.'' Ivo: ,,Ik maar twee uur per dag. Ik heb de stekker uit mijn theaterwerk getrok ken omdat ik er gillend gek, zelfs suïci daal van werd. We hebben een tijd op bijstandsniveau geleefd. Dat kunnen we goed, ik kom uit een eenvoudige familie waar elk dubbeltje werd omgedraaid." Jedrek: ,,Wat dacht je van mijn tijd in Polen? Ja, wij kunnen goed zuinig leven.'' Ivo: ,,Maar we zijn niet zielig.'' Jedrek: ,,Ik werkte tweeënhalf jaar als vrijwilliger in de kringloopwinkel bij de kledingafdeling.'' Ivo: „Jedrek nam eens schoenen voor mij mee, van het merk Dsquared. Die kosten normaal 700 euro.'' Jedrek: ,,5 euro betaalde ik er voor.'' Ivo: ,,Ze zitten heerlijk en het geeft een kick.'' Jedrek: ,,We hebben nooit kunnen sparen, toch gaan we het nu proberen. We willen een Auping-bed.'' Ivo: „Omdat we het iets ruimer hebben, kunnen we enorm genieten wanneer Jedrek voorstelt om frieten te eten mét een frikandel speciaal.'' Jedrek: ,,Bij een sterrenrestaurant, grappen we dan.'' Ivo: ,,We gaan weleens uit eten, hoor.'' Jedrek: ,,We weten goede en toch goedkope adressen.'' Ivo: ,,Zeker in Polen. Dit jaar gaan we niet naar het buitenland omdat ons huis wordt gerenoveerd. Er komt driedubbel glas in. De huur stijgt met 25 euro naar 460 euro per maand.'' Jedrek: „Hopelijk daalt de energiereke ning. We betalen 165 euro per maand. We hebben geen auto.'' Ivo: ,,Ik heb niet eens een rijbewijs.'' Jedrek: ,,We kunnen altijd een auto lenen, geen probleem.'' Ivo: ,,En dan ouderwets op een plaid aan de kant van de weg een hard gekookt eitje eten. Veel fijner dan gek doen op de Gay Pride. Niets voor mij.'' Jedrek: ,,Ik wil wel een keer de Gay Pride in Amsterdam meemaken.'' Ivo: ,,Ik niet. Eén keer carnaval vond ik ook meer dan genoeg.'' De favoriete hebbedingen van voormalig topturner Jeffrey Wammes (32), dit jaar een van de nieuwe Pride-ambassadeurs. Hij vaart mee op de eerste boot tijdens de Canal Parade. Ook meedoen? Stuur een mail naar geldengeluk@persgroep.nl ^MSTEKaE/VIAA Pride T-shirt Amsterdenim, Zalando ,,Ik houd van de shirts van het jeansmerk Amster denim. Dit shirt in regen boogkleuren is te koop bij Zalando, ik draag het tij dens de Canal Parade. Ik heb er al vaak aan mee gedaan. Tien jaar geleden stond ik op de eerste boot voor topsporters, op ini tiatief van oud zwemkam- pioen Johan Kenkhuis, samen met onder anderen Pieter van den Hoogen- band. Nu sta ik op de boot met ambassadeurs." Matras M-line TEKST JOLANDA VAN DER PLOEG FOTO PRISMA COMPOSITIONAL Eau de toilette Dior Homme ,,Als buikslaper heb ik een stevig matras nodig, zodat ik minder last heb van mijn onderrug. Goede nacht rust is superbelangrijk voor topsport, zo neemt Sven Kramer altijd zijn eigen matras mee. M-Line is sponsor van NOC-NSF en leverde de matrassen voor de Nederlandse top sporters in Rio tijdens de Olympische Spelen. Ik ben er nog steeds blij mee.'' ,,Als ik Dior Homme draag, krijg ik steevast reacties als 'ik rook die geur en wist daardoor dat je in de buurt was'. Of 'als ik die geur ruik, dan denk ik aan jou'. Dat vind ik leuk om te horen, zo reageren ze niet op andere geuren. Met deze houtachtige geur maak je indruk en ben je tegelijkertijd herkenbaar." DIOR HO MM HomePod speaker Apple ,,Als ik ga slapen leg ik mijn telefoon in de woon kamer, zodat ik niet word getriggerd om online te gaan. Ik zeg tegen de speaker: 'Hé Siri, zet de wekker op 8 uur' of: 'doe het licht uit'. En dan ant- woordt-ie: 'Ja, dat doe ik.' Het is een fijn gadget voor de slaapkamer, zonder te lefoon blijft het lekker rus tig. Ik koppel hem ook aan de computer om muziek te horen. Die stembediening maakt het superrelaxed." Maandabonnement ondergoed Gunderwear ,,Deze besteldienst verrast me elke maand met nieuw ondergoed. Dat vind ik leuk en makkelijk; hoef ik daar niet over na te denken. De modellen zijn sexyer dan de standaard witte slip, ze hebben vaak aparte patronen. Er zitten boxershorts tussen, maar de meeste hebben geen pijpjes. De slips zijn van allerlei merken, ik vind die van Andrew Christian het mooist.'' ZATERDAG 3 AUGUSTUS 2019 7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 87