krantenbezorgen.nl Beleef de formule 1 in Abu Dhabi 's Ochtends of 's middags een paar uurtjes bezorgen! Klinkt goed toch? Meld je snel aan! IJzersterke Kruijswijk pakt podium in de Tour Download de app via pzc.nl/app Geen vakantieplannen? Ga deze zomer aan de slag als krantenbezorger! Slechts een paar uurtjes de krant bezorgen, een prima vergoeding en de rest van de dag lekker vrij! Exclusief voor de lezers van de PZC Kijk voor meer informatie op pzc.nl/grandprix Ben je een échte Formule 1 fanaat en wil je Max Verstappen aanmoedigen? Speciaal voor jou als lezer bieden we fantastische Formule 1 Grand Prix reizen aan naar de laatste race van het seizoen in Abu Dhabi. Deze 4- t/m 9-daagse reizen zijn inclusief vliegreis per o.a. Emirates of KLM, alle transfers, Nederlandse begeleiding, verblijf in een tophotel in bucketlist bestemming Dubai, toegang tot de exclusieve Marina Grandstand Oranje Tribune en Oranje Fanzone, vliegshows en topconcerten. Reis in november 2019 naar Abu Dhabi en Dubai en ervaar dit exclusieve spektakel zelf tijdens een bijzondere Formule 1 GrandPrix vakantie! 4- t/m 9-daagse reizen Vliegreis per Emirates, KLM, Transavia of Turkish Airlines Vertrek vanafAmsterdam, Brussel of Düsseldorf Alle transfers Verblijf in een 3-, 4-, of 5-sterren tophotel Verzorging o.b.v. logies en ontbijt Toegang tot de Marina Grandstand Oranje Tribune en Oranje Fanzone Topconcerten tijdens racedagen Nederlandse begeleiding ROEEX ROI.EX ROI.EX

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 66