t 18 JACOB VAN DEN DRIEST Frans Haanstra Lau Verschiere Voor hem een verlossing Voor ons een groot verdriet Hard heeft hij gevochten meer kracht had hij niet Jaap van den Driest Jacobus Willem Focke Aarnout Gabriëlse 'UheresiaJohanna ÖLlisabeth Q^erkleij-Q2?treng Trees zaterdag 3 augustus 2019 PM Wij zijn intens verdrietig. Wij hebben mijn geliefde man, onze fantastische papa en opa los moeten laten. Wij zijn dankbaar dat wij tot het laatst toe bij hem mochten zijn. 10 oktober 1951 Aagtekerke t 30 juli 2019 Antwerpen (Edegem) Coby van den Driest-Kole Marco en Natasja Jowy, Elize llona en Daan Lucien en Monique Irma Jaimyen Sarien Correspondentieadres: Van Raaltestraat 67,4384 GD Vlissingen De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 6 augustus om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er de mogelijkheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Vlissingen: Sjaan en Andries 's-Gravenpolder: PlonienWim (Achter)neven en (achternichten Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, vader, schoonvader en onze opa 19 januari 1927 1 augustus 2019 in de leeftijd van 92 jaar. W.E. Focke-Hissink Peteren Jacqueline Madeion en Robin Charlotte en Bas Correspondentieadres: Familie Focke Liesbethstraat 7 4458 BV 's- Fleer Arendskerke Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ko en ons te condoleren op dinsdag 6 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal op verzoek van Ko in besloten kring plaatsvinden. ENIGE KENNISGEVING Na een periode van afnemende krachten is rustig ingeslapen onze vader en schoonvader sinds 24 september 2017 weduwnaar van Els Haanstra-Bakema Amsterdam, 7 juli 1937 Middelburg, 1 augustus 2019 Roel Haanstra Marja Schenk Kiara Bob Haanstra Leanne Haanstra-lmanse Tom Haanstra Sylvia Haanstra-Stalp (klein)kinderen Correspondentieadres: Lunet 22,4388 WD Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 7 augustus om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. ledereen die Frans heeft gekend is welkom. Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze voormalige medewerker en collega Lau was tot aan zijn pensionering in 2000 werkzaam bij onze gemeente, als opzichter bij de afdeling Openbare Ruimte. We zullen ons Lau blijven herinneren als een fijne collega, hardwerkend en deskundig. We wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur en medewerkers van de gemeente Goes, D. Alssema, loco-burgemeester mr. H.E. Schild, secretaris Wij moeten afscheid nemen van onze zwager Wij wensen Maaie en de kinderen veel sterkte toe. Lein en Leuntje Corrie en Mike en de kinderen Lieve Trees, je hebt ons een rijk leven bezorgd door je inzet en liefde voor ons allemaal. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van Boskoop, 4 november 1926 t Vlissingen, 31 juli 2019 Kees Verkleij Jan en Colette Marjolein en Mark, Annabel Martijn Correspondentieadres: Peperdijk 159,4381 EN Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Trees en ons te condoleren op maandag 5 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 6 augustus om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zullen we Trees begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen waar omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46