FAMILIEBERICHTEN 17 Jakobus Gabriëlse Bastiaantje Schults-Schilperoord Sjaan Schults-Schilperoord _nf\_ OVERLEDEN Ko Gabriëlse Ko Gabriëlse Ko Gabriëlse Ko Gabriëlse Ko Gabriëlse Ko Gabriëlse Het is goed. We zijn er, ga maar. Wees geritst, je blijft altijd bij ons. Met veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Ko Westkapelle, Middelburg, 5 september 1946 1 augustus 2019 Corrie Gabriëlse-Maljaars Rianne en Peter Eva, Stijn Harry en Karin <7 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Reede" en "Willibrord" voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Beatrixstraat 2 4361 EG Westkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 6 augustus om 13.00 uur in "Westkapelle Herrijst", Markt 79 te Westkapelle. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Westkapelle Herrijst". Indien ugeen rouwkaart heft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Ko Gabriëlse Jan Gabriëlse Jan en Rina Lievense - Gabriëlse Nanda en Jeroen Aniek en Iris Linda en Ramon Elin en Sebas Arjan en Anita Westkapelle, 1 augustus 2019 STICHTING CULTUURBEHOUD WESTKAPELLE Wij zijn bedroefd en verslagen door het overlijden van onze secretaris Ko Gabriëlse Ko was bestuurslid van de SCW vanaf de oprichting in 1996. Hij had een enorme kennis van de geschiedenis, de cultuur en de genealogie van Westkapelle. Met tal van activiteiten heeft hij bijgedragen aan het vastlegggen en uitdragen daarvan. Een groot verlies voor zijn familie en voor heel Westkapelle. Het bestuur van de Stichting Cultuurbehoud Westkapelle Westkapelle, 1 augustus 2019 "Veilig in Jezus' armen" Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van onze Sjaan echtgenote van Johannes Laurens Schults Zonnemaire, f Zierikzee, 25 maart 1938 31 juli 2019 Joop Schults Peter en Lucho Dick en Astrid Linsy, Fleur Hans en Latoya Lenny, Jah-élro, Jayli-ro Leon Annet Grachtweg 17 4301 KJ Zierikzee Woensdag 7 augustus 2019 zal de afscheidsdienst om 13.00 uur gehouden worden in de Gasthuiskerk van de Hervormde Gemeente, Havenplein 17 te Zierikzee. Voor de dienst is er van 11.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Omstreeks 14.15 uur zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar verder te ontmoeten in het kerkcentrum. Het droevige bericht dat de echtgenote van onze oud-directeur Joop Schults, de moeder van onze huidige directie en collega's Hans en Dick, is overleden, heeft ons geraakt. Onze gedachten zijn bij haar man Joop, de kinderen en klein kinderen en verdere familie. We leven met hen mee in het verdriet en wensen hen sterkte toe voor de komende tijd. Alle medewerkers van Schults Nederland zaterdag 3 augustus 2019 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog snelle overlijden van onze goede vriend De wijze waarop hij met zijn ziekte omging verdient onze bewondering. We zullen hem erg missen. Wij wensen Corrie en de kinderen veel sterkte toe. Ko en Ina Huib en Mientje Jan en Jodien Tom en Suzie Piet en Jannie Wim en Louise Piet en Loes Westkapelle, 1 augustus 2019 Ons bereikte het droevige bericht, dat is overleden Het Polderhuis zal Ko erg missen, omdat hij ons collectief geheugen was. De heiploeg zal zijn inzet als kapitein nooit vergeten. We wensen zijn familie veel sterkte toe namens het bestuur en vrijwilligers van het Polderhuismuseum Westkapelle. 't Oog helder en de tromp omhoog Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-Kaptein Gaaischieters Westkapelle Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze beste buurman Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Willy en Jan Gabriëlse Lien en Jan Huibregtse Joke en Jan Kaland Ina en Adri Dominicus Addi de Voogd en Piet Gabriëlse Wilma en Jan Marinissen Pim Peene Westkapelle, 1 augustus 2019 Wij zijn verdrietig omdat we toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze zwager en oom Wij zullen hem heel erg missen. Wij wensen Corrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bram en Riet Maljaars Lenie Maljaars Adrie Brasser (in herinnering) Jan en Ineke Maljaars neven en nichten Bedroefd hebben wij vernomen dat de man van onze vriendin Corrie is overleden. We wensen Corrie en de kinderen heel veel sterkte. Louise en Wim Nel en Kees Tiny en Ko Marjan en Piet (in herinnering) Ria en Adrie Mientje en Huib Willy en Jan Ella en Ander Anita en Ger Westkapelle, 1 augustus 2019. SChUltS NEDERLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45