Bescherm jij onze regio tegen overstromingen? Leg jij de civieltechnische basis voor het planmatig onderhoud van onze objecten? Zorg jij voor optimale doorstroming van het scheepvaartverkeer? nationale vacaturebank Service Technician 24/7 proceswater maken en afvalwater zuiveren. Doe het maar. Evides Industriewater Ongekend veelzijdig Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je zorgt er mede voor dat schepen veilig en efficiënt hun bestemming bereiken. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Civiel technicus sluizen, bruggen en vaarwegen www.werkenvoornederland.nl Werken voorNederland Sint Jansteen MBO-niveau 4 WTB Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je zorgt er mede voor dat schepen veilig en efficiënt hun bestemming bereiken. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Senior adviseur waterveiligheid www.werkenvoornederland.nl Werken voorNederland Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je zorgt er mede voor dat schepen veilig en efficiënt hun bestemming bereiken. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Senior assetmanager hoofdvaarwegennet www.werkenvoornederland.nl Werken voorNederland industriewater Rijksoverheid Rijkswaterstaat Zee en Delta, district Zuid, Terneuzen Opleiding en salarisindicatie Je hebt een hbo-diploma in een civieltechnische richting en kennis van informatie voorziening en (de wet- en regelgeving binnen) assetmanagement. Je maximale salaris is 4.313,- bij 36 uur per week. Jij zorgt voor een zo hoog mogelijke beschikbaarheid van objecten, projecten en beheertaken. Met instandhoudingsplannen, werkomschrijvingen en -instructies, analyses van inspectiegegevens en realistische kostenramingen maak je de (civieltechnische) onderhoudsbehoefte duidelijk. Dankzij jou staat er een stevige basis voor planmatig onderhoud. Daarmee kan Rijkswaterstaat haar infrastructurele objecten en netwerken binnen Zee en Delta optimaal beheren, gebruiken en ontwikkelen. lnfowww.werkenvoornederland.nl/RWS190849 Water is nooit zomaar water. Daar komt heel wat (proces-)techniek bij kijken. Zo ook bij Evides Industriewater, een dochteronderneming van Evides Waterbedrijf, waar wij ons richten op 'maatwerk in water'. Dit doen we met name voor de chemische-, petrochemische- en voedings middelenindustrie. Wij leveren onze opdrachtgevers diverse soorten proceswater, zorgen voor de zuivering van afvalwater en maken hergebruik van water mogelijk. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Onze afdeling Operations zit dan ook nooit stil... Als Service Technician ben je verantwoordelijk voor het onderhoud van onze installaties. Je bereidt de werkzaamheden voor, voert ze - al dan niet met onderaannemers - uit en zorgt dat alles goed ge documenteerd wordt. Samen met de Coördinator bekijk je of je processen kunt verbeteren, zodat de kans op storingen minimaal wordt. Ook draai je met je collega's mee in consignatiediensten. Evides stelt hier het nodige tegenover: een maxi mum bruto jaarsalaris van 46.000 (bij een 40-urige werkweek) waarvan 20% flexibel budget: hier kun je zelf de invulling van bepalen. Ook biedt Evides je veel ruimte om je te ontwikkelen in je functie, zijn er flexibele werktijden en een goede pensioenregeling. Een mooie stap dus. Beschik jij over een MBO-diploma niveau 4 in de richting WTB en ben je bereid om aanvullende op leidingen zoals VCA te doen? Dan horen wij graag van jou. Kijk voor meer informatie over deze functie op www.werkenbijevides.nl en solliciteer! Het aanvragen van een VOG is onderdeel van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Rijksoverheid Rijkswaterstaat Zee en Delta, Goes Opleiding en salarisindicatie Je hebt een hbo- ofwo-diploma civiele techniek. Je maximale salaris is 4.905,- bijsó uur per week. Jij werkt voornamelijk aan het beheer en onderhoud van onze waterkeringen. Zo ligt er mede dankzij jou jaarlijks een zorgplichtrapportage, waaraan jij input levert en waarvoor jij de aanlevering coördineert. Ook beantwoord je vragen over de waterveiligheid, adviseer je bij complexe vergunningsaanvragen en ben je verantwoordelijk voor het opstellen en actualiseren van instandhoudings plannen en leggers rondom waterkeringen. Met jouw werk maakjij mede het vervoer over het Zeeuwse land en water mogelijk en bescherm je het achterland tegen hoog water. lnfowww.werkenvoornederland.nl/RWS190518 Rijksoverheid Rijkswaterstaat Zee en Delta, Terneuzen Opleiding en salarisindicatie Je hebt een hbo- ofwo-diploma civiele techniek of een gelijkwaardige technische richting. Je maximale salaris is 5.559,- bij 36 uur per week. Jij bent verantwoordelijk voor het beheer van de natte infrastructuur rondom Terneuzen. Hierbij focus je op het kanaal Gent-Terneuzen en het sluizencomplex Terneuzen. Een interessante uitdaging, want met de bouw van de nieuwe sluis is dit gebied volop in ontwikkeling. Dankzij jou functioneren het hoofdvaar wegennet en de hoofdwatersystemen optimaal. Daarbij ben je continu op de hoogte van de (onderhouds)toestand en de prestaties van het areaal, de ontwikkelingen in de omgeving, het actuele gebruik en de risico's. lnfowww.werkenvoornederland.nl/RWS190793

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 16