FAMILIEBERICHTEN 17 Jf CWiffle, itAIHHlvniiw» OVERLEDEN Diomède Gerard Goethals Dio Dio Goethals Jacobus Willem Focke $an (Benjamin Jdaassen Jan Jacob Kamerik zaterdag 3 augustus 2019 Herinner mij niet in mindere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos voelen wij ons nu we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Emmy Irma Goethals - van de Vijver Westdorpe, 3 september 1936 f Hulst, 31 juli 2019 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in goud met de Zwaarden Axel: Emmy Goethals - van de Vijver Soest: Ron en Ans Goethals - van Beers Marlin en Olav Anouk en Aloys Dave Drachten: Carla en Paul Duineveld - Goethals Eline De Weistede 73, 4571 KX Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 6 augustus om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, als u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Jan Rachel de Blaeij Hoek, 9 juli 1928 Hoek, 30 juli 2019 'de mens gaat naar zijn eeuwig huis' Prediker 12:5 Na een periode van afnemende krachten is door de HEERE uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader na een huwelijk van bijna 67 jaar met Frangoise Donze op de leeftijd van 89 jaar. Terneuzen Tilssenburg (Can.) Zaamslag Chilliwack (Can.) 2 augustus 2019 Churchill-laan 550 4532 MB Terneuzen De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. dinsdag 6 augustus om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar doktoren en medewerkers van Huisartsencentrum Zuid en de medewerksters van Zorg Saam Thuis voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. F. Kamerik-Donze Corrie en Frans de Maree-Kamerik Kees en Ineke Kamerik-Wisse Govert en Erica Kamerik-van Maren Klein- en achterkleinkinderen John t Gerda Lippens 31 juli 1941 30 juli 2019 ZV Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Piet Betsie Irma Ralph Jo Ria Elly Eddy Walter Els Frans Jannie Otto George Adrian Tonny Jenny Truus Leo Neefjes en Nichtjes Wij wensen Emmy kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, vader, schoonvader en onze opa 19 januari 1927 1 augustus 2019 in de leeftijd van 92 jaar. W.E. Focke-Hissink Peter en Jacqueline Madeion en Robin Charlotte en Bas Correspondentieadres: Familie Focke Liesbethstraat 7 4458 BV 's- Heer Arendskerke Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ko en ons te condoleren op dinsdag 6 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal op verzoek van Ko in besloten kring plaatsvinden. Brengen jullie me weg tot aan de brug. Als we daar zijn, ga dan niet direct terug, maar wacht totdat ik overga en zwaai me na. echtgenoot van Rachel Klaassen - de Blaeij Jan Wim Saar Noud t Joost Riki Levien Francien Rachel Benjamin Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling "7-Uusjes" in Vremdieke. Langestraat 48,4542 AH Hoek De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 5 augustus om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien nodigen wij u allen uit voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. De tijd sterft niet Mijn tijd is nu verleden tijd Kijk af en toe eens om Huil niet, maar lach Want de tijd is al zo kort... echtgenoot van Aardenburg, Sluiskil, Sluiskil: Gerda Wille - Lippens Terneuzen: Pascal Mireille Alphen a/d Rijn: Frank Mira Danique, Sam, Valence, Florine Sluiskil: Peter &Anja Joni, Jaily, Jacy Rentmeesterstraat 6,4541 EN Sluiskil De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 7 augustus om 14:00 uur in 't Meulengat, Sint Elisabethlaan 49 te Sluiskil. Nadien nodigen wij u allen uit voor een informeel samenzijn aldaar. Geen bloemen, liever een donatie aan het KWF kankerbestrijding fonds. Er zullen collectebussen staan bij het condoleanceregister. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 134