3e 9Li33et 18 FAMILIEBERICHTEN t Maria Goedbloed- van den Bosse J? ^üheresia^ohanna (SLlisabeth Q^erkleij-Q2?treng Trees Het is goed zo... dag lieve allemaal..... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Louisa Marie Wieza Riemens-D'hert weduwe van Pieter Willem Riemens Zij overleed op 4 juli 2019 in de leeftijd van 89 jaar. L. van Gelder- Riemens R. van Gelder Klein-en achterkleinkinderen W.Riemens I. de Regt Klein-en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de Maxima, afdeling 2a, voor de liefdevolle en goede zorgen, die zij het laatste jaar heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Churchilllaan 852,4532 JD Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Liever geen bloemen. Het leven is een krijgsbanier, door goede en kwade dagen, gescheurd, gevlekt, ontvallen schier, kloekmoedig voorwaards dragen. Het leven is de Kruisbanier tot in Gods handen dragen. Guido Gezette Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin zij er altijd voor iedereen was, is overleden onze allerliefste mama, schoonmama, oma en over-oma Ludwina Christina Weemaes-Baart Lidy weduwe van Piet Weemaes Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Hulst: Liliane en Giuseppe Denti-Weemaes Alessandro en Gwendoline, James Lorenzo en Simone 26 juli 2019 Correspondentieadres: Scottstraat 15,4562 BG Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. DANKBETUIGING Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel berichtjes, zoveel steun en zoveel troost. Wij willen u hartelijk danken voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze geweldige vader en schoonvader Uw betrokkenheid is ons tot grote steun geweest en zal voor ons een dankbare herinnering blijven. Het gemis zal er altijd zijn. Maar te mogen ervaren dat Blaas bij zovelen geliefd was, heeft ons goed gedaan. Cobie Tamara, Ismay en Ludo, Kim en Ronald Nieuw-en Sint Joosland, augustus 2019 Willy Scheele Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun aan ons gegeven. Een kaart, brief en bloemen, wat het ook zij, was ons tot troost in deze moeilijke tijd. En 't geeft ons nu moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve man, mijn schoonzoon, onze zwager, oom en lieve, trotse opa van onze peet-kleinkinderen Jan-Gommert Lindenberg hebben ons diep ontroerd en daarvoor willen wij iedereen heel veel dank zeggen. Joke Lindenberg en familie Kapelle, augustus 2019 Helena Maria Pouwels-Martinet zaterdag 3 augustus 2019 ZV Lieve Trees, je hebt ons een rijk leven bezorgd door je inzet en liefde voor ons allemaal. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van Boskoop, 4 november 1926 t Vlissingen, 31 juli 2019 Kees Verkleij Jan en Colette Marjolein en Mark, Annabel Martijn Correspondentieadres: Peperdijk 159,4381 EN Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Trees en ons te condoleren op maandag 5 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 6 augustus om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zullen we Trees begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen waar omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. In de overtuiging dat het goed is zoals het was, danken wij u voor uw aanwezigheid en alle mogelijke blijken van medeleven bij het afscheid van ma Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Veere, augustus 2019 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn vrouw wil ik u mede namens de kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en uw aanwezigheid. Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. Maarten van der Staal Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Carla, Gonda en Johnny, hun kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, augustus 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 131