FAMILIEBERICHTEN 13 COLOFON Familieberichten Tonny Kersbulck Blacky is niet meer.... Heel verdrietig zijn we vanwege het overlijden van Tonny Kersbulck onze voorzitter, mede-oprichter van onze club, bouwer en schatbewaarder van de spaarkas. Onze gedachten gaan uit naar Marijke, familie en vrienden. Carnavalsstichting de Ventjes Onze Blacky is niet meer. Mijn liefhebbende man, broer, zwager, oom, schoonzoon en voorzitter van De Ventjes is overleden echtgenoot van Marijke Kersbulck-de Rijke Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Marijke Kersbulck-de Rijke Sandy® Ma De Rijke Terneuzen, 28 juli 2019 Correspondentieadres: DELA, t.a.v. Fam. Kersbulck, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal. U kunt afscheid nemen van Tonny in het Familie Huis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op vrijdag 2 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 3 augustus om 16.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Geen bezoek aan huis. In het bijzonder bedanken wij de dokter en verpleging van afd 2B van ziekenhuis De Honte in Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Leo Koeman Leendert Jacob Hilde Princen - Laurijs ik 27 juni 1959 f26 juli 2019 Fabiën Tijs Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hilde Princen - Laurijs echtgenote van onze gemeentesecretaris Jan Princen Wij wensen hem en zijn familie sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Terneuzen, 31 juli 2019 Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, locosecretaris, J. (Jordan) Daane burgemeester, J.A.H. (Jan) Lonink Stil en verdrietig zijn we door het overlijden van Hilde Princen - Laurijs echtgenote van onze algemeen directeur Jan Princen Wij wensen Jan en zijn familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Terneuzen, 31 juli 2019 Medewerkers gemeente Terneuzen Lieve Hilde, m Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. pzc.nl/familieberichten - Familieberichten - familieberichtenpagina, woensdag 31 juli 2019 ZV We kunnen niet eeuwig bij elkaar blijven. Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan... Leo Koeman Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, trotse opa en overgrootvader. Wat blijft zijn onze mooie herinneringen. Yerseke, 3 september 1940 Terneuzen, 27 juli 2019 Sas van Gent: Antoinet en Jens Hoogstad-Koeman Charlotte en Joey, Pien Flon's Pieter Terneuzen: Ellen en Ferdi Heijens-Koeman Stan Mees Correspondentieadres: Langs de Kreek 10, 4535 CC Terneuzen De afscheidsdienst wordt, naar uitdrukkelijke wens van Leo, gehouden in besloten kring. 'Leefde dag, dan ben ik er ook. Het is echt goed zo... maar ook zo verdrietig' - HUde Heel verdrietig om wat niet meer is, vol bewondering en respectvoorde manier waarop Hilde met haar leven, ziek zijn en sterven is omgegaan en met een fijn gevoel over de mogelijkheid die zij schiep om deze tijd heel intens samen te beleven, laten wij je weten dat in ons midden en in haar eigen vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Jan Princen Job en Lesley^ Benthe Floor Mirte Correspondentieadres: De Deckerstraat 12, 4554 CTWestdorpe Vrijdag 2 augustus 2019 nemen we afscheid van Hilde. We komen daarvoor om 10.30 uur samen in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28C in Terneuzen. Daarna begeleiden we Hilde naar Westdorpe (Graafjansdijk A190) waar om 13.00 uur de begrafenis plaatsvindt. Je bent van harte welkom, kom zoals je bent. Condoleren kan schriftelijk in het uitvaartcentrum of persoonlijk na de begrafenis op de begraafplaats. Hilde hield van veldbloemen. Namens Hilde zorgen wij voor bloemen. Na de bijeenkomst in het uitvaartcentrum krijg je een bloem die je naar eigen wens meeneemt, weggeeft aan iemand die je lief is of bij Hilde op de begraafplaats achterlaat. Jouw woorden: 'Dans voluit want dat is leven' zullen ons nooit loslaten We dansen je met ons mee de muziek in, missen je, en houden van je We wensen Jan, de kinderen en alle dierbaren alle moed en kracht Petrella, de dansers en betrokkenen van de balletschool DE PERSGROEP. ^familieberichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens EIC<g op mensenlinq.nl geplaatst. ISSK DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 54