r: 12 FAMILIEBERICHTEN Elizabeth Jozina Brouwer-Mol (Jffcghfij&na/i - SJi/igmim&e "Kees Xfa Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensfase, voor ons toch nog onverwacht, rustig is ingeslapen, onze moeder, oma en overoma Sinds 31 maart 2004 weduwe van Johannes Marinus Brouwer in de leeftijd van 96 jaar. Heinkenszcmd: Rita en Hans Carol-Brouwer Heinkenszand: John en Mariska Dion Kaylee 's-Heer Arendskerke: Lizet en Marco Jari Lars Senna Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVKZ Dijkstede voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Clara's pad 24,4451 HD Heinkenszand De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.. Ds. M.E. van Heesen Leo Koeman Leendert Jacob Hilde Princen - Laurijs Hilde Princen - Laurijs Prachtige.jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Jlet wasfijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze lieve vaderen opa |ii#^ itWissenkerke, 11 december 1937 t Kjabbendijfce, 28juli 2019 Ina 9Cfap-9fjjsse Leo enAnnoesjka Jankees enjanine, Sascha Correspondentieadres: Dorpsstraat22,4413 (B9d (Kjabbendijke De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Den speciaal woord van dankvoor alk medewerkers van (Buurtzorg Kjuinirgen, (Buurtzorg Kjabbendijke en de huisartsenpraktijk (Balans voor de liefdevolle verzorging. Cornelis Klap - Familieberichten 'W Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. woensdag 31 juli 2019 PM Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Van 1 september 1957 tot 7 april 1963 verbonden aan de toenmalige Gereformeerde Kerk van Meliskerke Met dankbaarheid denken wij terug aan de trouw en toewijding waarmee hij de gemeente van de Ichthuskerk heeft gediend. Wij wensen zijn familie kracht toe om dit verlies te dragen. Namens de kerkenraad van de Protestantse Gemeente Biggekerke/Meliskerke, A. Davidse, voorzitter We kunnen niet eeuwig bij elkaar blijven. Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan... Leo Koeman Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, trotse opa en overgrootvader. Wat blijft zijn onze mooie herinneringen. Yerseke, 3 september 1940 Temeuzen, 27 juli 2019 Sas van Gent: Antoinet en Jens Hoogstad-Koeman Charlotte en Joey, Pien Floris Pieter Terneuzen: Ellen en Ferdi Heijens-Koeman Stan Mees Correspondentieadres: Langs de Kreek 10, 4535 CC Terneuzen De afscheidsdienst wordt, naar uitdrukkelijke wens van Leo, gehouden in besloten kring. Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij kennis dat uit ons midden is weggenomen onze moeder, schoonmoeder, oma en oma Cathrien echtgenote van Jan Karreman t 8-5-2004 Geersdijk 3-1-1928 Kapelle 29-7-2019 Heinkenszand Nelly Karreman en Leen Proos Kenny en Mirjam, Teun, Suus Heinkenszand Jan en Neeltje Karreman - Staal Jan en Erica, Jan, Elise, Jardina, Demara Martine en Frans, Levi Kapelle Hans en Maja Karreman - Duivewaarde Remco en Yvonne, Milan, Tristan Nathalie en Ruben, Rachelle Brielle Heieen en Wim Smit - Karreman Folkert en Saskia, Lena, Justus Carin en Roy, Max, Wout, Syb Leontien, Jamie, Luke Wemeldinge Arian en Jaap Bruggeman - Karreman Jaap en Romy Jeroen Wij herdenken die ons zijn voorgegaan. Correspondentieadres; Wilhelminastraat 21,4424 BB Wemeldinge Wij zijn het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Cederhof zeer dankbaar voor de zorg en aandacht aan onze moeder besteed. De dienst van woord en gebed en dankbaarheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, geleidt door ds. D. de Roest, wordt gehouden op maandag 5 augustus om 13.30 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenote van onze gemeentesecretaris Jan Princen Wij wensen hem en zijn familie sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Terneuzen, 31 juli 2019 Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, locosecretaris, J. (Jordan) Daane burgemeester, J.A.H.(Jan) Lonink Stil en verdrietig zijn we door het overlijden van echtgenote van onze algemeen directeur Jan Princen Wij wensen Jan en zijn familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Terneuzen, 31 juli 2019 Medewerkers gemeente Terneuzen Ja Na een kort ziekbed is overleden onze geliefde broer en zwager Kees Echtgenoot van Ina Nijsse Nel van Wijgerden - Klap Henk van Wijgerden (in herinnering) Janny Meulenberg - Klap (in herinnering) Paul Meulenberg (in herinnering) Rie Begthel - Klap Ko Begthel (in herinnering) Rinus Klap Heieen Klap - Breure (in herinnering) Marianne Vos Leen Klap Lineke Klap - de Nooijer Neven en nichten Wij wensen Ina en de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. DE PERSGROEP familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44