24 Robert Emiel Buijsse OVERLEDEN Jorina Fieret-van de Gruiter Palmenhof Piet Jeroense maandag 29 juli 2019 Zo ver we konden zijn we met je mee gegaan. Omringd door de mensen die haar het meest nabij waren, is in alle rust overleden onze lieve ma en oma weduwe van Jan Adriaanse Spui, Vlissingen, 23 juni 1936 26 juli 2019 André en Annie Wesley en Joyce Dylan en Dayenna Jacco en Annemiek Chantal en Roy Esmee en Robin Correspondentieadres: Josine Reulinglaan 14 4385 KX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Ditty te nemen, bij de gesloten kist, op woensdag 31 juli van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij gedenken haar leven om 13.15 uur in de aula aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Om 15.45 uur begeleiden wij onze ma en oma naar het crematorium te Middelburg, waar de crematie in stilte plaats zal vinden. Een speciaal woord van dank voor het team van hospice Ter Reede. De verzorging en begeleiding was fantastisch! Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Jan Adriaanse Cees j- en Loes f de Vos-de Pooter Adrie en Joop de Bruijne-de Vos Anneke en Giel van Gelderen-de Vos Marleen en Dick van Es-de Vos neven en nichten Wij wensen André en Annie, Jacco en Annemiek en de kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Ctoc of en eckitter, je lickt is gekomen, over jou eek juf de luister van de HEER. (Jeetje. 60:1 Met diepe droefheid, maar dankbaar voor de liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mee, dat de Heere tot Zich heeft genomen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en wijze moeder, schoonmoeder, oma en (bet) overgrootmoeder Jorina Fieret-van de Gruiter na een huwelijk van 73 jaar met Comelis Fieret Vlissingen, 17-11-1922 Zaamslag, 26-7-2019 Zaamslag C. Fieret HoutenJoke Vreugdenhil-Fieret Kees Vreugdenhil TemeuzenCorrie Simons-Fieret Peter Simons OostburgBert Fieret Gerry Fieret-Hamelink IbizaPeter Fieret Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Correspondentieadres Leeuwenlaan 24 4532 AD Temeuzen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. woensdag 31 juli om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Stropievat, Molenstraat 14 te Zaamslag. Enige en algemene kennisgeving Geheel onverwacht is overleden door een noodlottig ongeval mijn man, onze Pa en Opa echtgenoot van Agatha Dellaert IJzendijke Temeuzen 19 april 1933 26 juli 2019 Agatha Paula Thea Berend en Amelia Goedele en Yorick IsabeUe Nico Robert Victoria Jaqueline en Henk Fleur en Stefan Mees Henk De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Savooyaardsweg 4, 4522 PA Biervliet "Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart" We zijn stil van het overlijden van onze oud-directeur en oud-collega Adri Willemse Addy, Annelies, David, Gwenny, Lilian, Marjolein, Mirjam, Nel, Norbert, Otto, Rian, Wesley f christelijk onderwijs Adri Willemse Op 25 juli 2019 is onze oud-directeur en oud-collega, vader van één van ons, opa van drie van onze leerlingen in de geborgenheid van de Heer teruggekeerd. De snelheid waarmee dit gebeurde en het gat dat hij achterlaat, stemmen ons droef. We zijn dankbaar voor wat hij voor onze school betekende. We wensen zij die achterblijven veel sterkte en liefde toe. Team, MR en OR v basisschool Palmenhof Palmenhof Sint Laurens m\ christelijk onderwijs ZV COLOFONE-mail: familieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Onze lieve (oude) Oma Catoliet 8c gettco, Rebecca, Catak Jorina. 8c]eat-Pietrt, Joeri, beften, Wiette, Floriat Cot 8c Cato/iea, Eliza, fi/oa Bettjan 8c Carnet "Vanuit het water heeft Piet ons verlaten. Piet is niet meer waar hij was, maar is altijd waar wij zijn. Op een mooie zomerdag is in zijn meest geliefde omgeving overleden mijn zorgzame lieve man, betrokken vader, schoonvader en onze bijzondere opa 22 juli 1937 24 juli 2019 Hannie Robert Dionne Sanne Jasper Peter t Vivian Esmée Chimène We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Piet te nemen op dinsdag 30 juli om 13.00 uur in de aula van crematorium Zoomstede te Bergen op Zoom, Mastendreef 5. Aansluitend is er gelegenheid herinneringen aan Piet met elkaar te delen. Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 132,4302 WK Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51