Jf Jf Jt 24 Franciscus Servaas Steutel Franciscus Servaas Steutel Frans Steutel Jacoba Jannetje Peene - de Ridder Koos Peene - de Ridder PalmenhoP PalmenhoP OVERLEDEN <3$lwaanóe~ote tyoó Ditty Adriaanse - de Vos Dag lieve Hetty - Frans - - Frans - Peter Laverman Adri Willemse Adri Willemse maandag 29 juli 2019 Zo ver we konden zijn we met je mee gegaan. Omringd door de mensen die haar het meest nabij waren, is in alle rust overleden onze lieve ma en oma weduwe van Jan Adriaanse Spui, 23 juni 1936 Vlissingen, 26 juli 2019 André en Annie Wesley en Joyce Dylan en Dayenna Jacco en Annemiek Chantal en Roy Esmee en Robin Correspondentieadres: Josine Reulinglaan 14 4385 KX Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Ditty te nemen, bij de gesloten kist, op woensdag 31 juli van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij gedenken haar leven om 13.15 uur in de aula aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Om 15.45 uur begeleiden wij onze ma en oma naar het crematorium te Middelburg, waar de crematie in stilte plaats zal vinden. Een speciaal woord van dank voor het team van hospice Ter Reede. De verzorging en begeleiding was fantastisch! Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Jan Adriaanse Cees f en Loes f de Vos-de Pooter Adrie en Joop de Bruijne-de Vos Anneke en Giel van Gelderen-de Vos Marleen en Dick van Es-de Vos neven en nichten Wij wensen André en Annie, Jacco en Annemiek en de kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Met droefheid delen wij u mede dat is overleden onze geliefde schoonzus en tante weduwe van Jan Adriaanse Uit allernaam Familie Adriaanse Wat zullen we je aanwezigheid missen Janny, Toos, Jeannie Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt "ik ben wat moe" maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Tot ons grote verdriet hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en vader Vlissingen, 20 april 1953 Goes, 25 juli 2019 Voor altijd in ons hart Wil Steutel-Duizendstra Stefan Steutel Correspondentieadres: Donker Curtiusstraat 4 4384 GH Vlissingen Frans is in uitvaartcentrum De Voorzorg Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Op dinsdag 30 juli van 19.00 tot 20.00 uur kunt u persoonlijk afscheid van hem nemen en is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Toch nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Vlissingen, 20 april 1953 Goes, 25 juli 2019 Voor altijd in ons hart J. Steutel N. Steutel-Cijvat (in herinnering) Marianne Ruud (in herinnering) Arno en Marina, Thijmen, Pepijn Jessica en Wessel (in herinnering), Stijn Els Peter Patrick en Lotte Pa Ma Duizendstra Anita Martin Monica, Natascha Wij zullen hem missen Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Bedroefd door het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega voormalig tandarts te Middelburg voormalig voorzitter NMT-afdeling Zeeland eerste tandarts-gehandicaptenzorg op Walcheren en initiatiefnemer van de narcose-tandheelkunde in het voormalig Streekziekenhuis Walcheren. Ons medeleven gaat uit naar Ellen, familie en allen die hem dierbaar zijn. Tandartsen Waarneemkring Walcheren Psalm 68 10 (berijmd) Diep bedroefd, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na een periode van ziek zijn en afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder in de leeftijd van 67 jaar. Sterke de Heere ons in dit zo'n groot verlies. Middelburg Sint Laurens Middelburg Nieuwdorp Kamperland Bram Peene Kees en Corine Peene - Nieuwenhuijse Jaap en Ellen Peene - Moens Marjo Peene Peter Peene Kleinkinderen- en achterkleinkind 27 juli 2019 Veersesingel 39 4332 TA Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op het huisadres, Veersesingel 39, op dinsdag 30 juli van 19.00 tot 20.00 uur. U wordt uitgenodigd voor de rouwdienst op D.V. donderdag 1 augustus om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Deze dienst wordt geleid door Ds. C. Gielen. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Veel te vroeg hebben wij afscheid genomen van onze zus, schoonzus en tante Jaap de Ridder Mattie de Ridder - Schuit Sint Laurens, 27 juli 2019 Op 25 juli 2019 is onze oud-directeur en oud-collega, vader van één van ons, opa van drie van onze leerlingen in de geborgenheid van de Heer teruggekeerd. De snelheid waarmee dit gebeurde en het gat dat hij achterlaat, stemmen ons droef. We zijn dankbaar voor wat hij voor onze school betekende. We wensen zij die achterblijven veel sterkte en liefde toe. Team, MR en OR basisschool Palmenhof Sint Laurens f christelijk onderwijs "Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart" We zijn stil van het overlijden van onze oud-directeur en oud-collega Addy, Annelies, David, Gwenny, Lilian, Marjolein, Mirjam, Nel, Norbert, Otto, Rian, Wesley christelijk onderwijs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24