FAMILIEBERICHTEN 15 Willem Adriaan Bosman OVERLEDEN Wim Bosman Wim Bosman Wim Bosman Cornelis Coppoolse DANKBETUIGING IN MEMORIAM familieberichten ï&Mff Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden, mijn lieve man, onze vader en opa -Wim- *10 maart 1935 - f 24 juli 2019 E.A. Bosman-Karelse Giljo enAnja Wiebe Drieweg 7a, 4443 RD Nisse De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 27 juli om 10.30 uur in de 'Mariakerk', Dorpsplein 49 te Nisse. Na de afscheidsdienst is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Heden overleed na een arbeidzaam leven en na een periode van afnemende krachten onze geliefde vader, schoonvader en opa sinds 1 november 1994 weduwnaar van Pieternella Francke in de leeftijd van 90 jaar. HeinkenszandWim Coppoolse Dinie Coppoolse van Belzen Anneke Maaike en Eelco ArnemuidenJaap Coppoolse Helma Coppoolse - van der Jagt Cor en Irene Anne en Huibert Taco DelftJohan Coppoolse Jacoba van Gastel Cas Lex 24 juli 2019 Zorgcentrum Eben - Haëzer Correspondentieadres Reigerstraat 2 4451 DL Heinkenszand Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 27 juli van 16.00 tot 16.30 uur in het Uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 in Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 29 juli om 10.45 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 in Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk in Nieuw en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen Aad Kanits Nooit meer Kornelis Simon Minderhoud 25-07-2009/25-07-2019 To some you are forgotten To others just part of the past But to us who loved and lost you Your memory will always last Adrie en Rita Minderhoud Elisabeth en Marcel Lucas en Jula Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP Familieberichten donderdag 25 juli 2019 ZV Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van oud-directeur en eigenaar van G. Bosman Transport te Nisse. Zijn vriendelijkheid en warme belangstelling voor alle collega's hebben hem gekenmerkt en geliefd gemaakt binnen het bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote Lies, Giljo, Anja en Wiebe. Nisse, 10 Maart 1935 - 24 juli 2019 Directie, aandeelhouders en alle medewerk(st)ers AB Texel Group B.V. en G. Bosman Transport Nisse B.V. Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze oud directeur en eigenaar van G. Bosman Transport Nisse BV We zullen zijn markante persoonlijkheid missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Lies, zoon Giljo, schoondochter Anja en kleinzoon Wiebe. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Management, Medewerkers en oud-medewerkers G. Bosman Transport Nisse BV Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Vader van onze directeur, de heer G. Bosman. Wij wensen de familie Bosman veel sterkte toe met dit grote verlies. We zullen hem missen. Medewerkers en oud-medewerkers Kraker Truck Trailer Care B.V. Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa waren overweldigend. Wegens enorme belangstelling bij de plechtigheid is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat Aad niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Riet Aad en Annemarie Monique en Wouter en kleinkinderen Terneuzen, juli 2019 COLOFONE-mail: familieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 60