Jèl 14 Willem Adriaan Bosman - Ome Wim - Willem Adriaan Bosman Ome Wim Bosman OVERLEDEN - Wim- Wim Bosman Wim Bosman Wim Bosman Cornelis Coppoolse Levina Pieternella de Bel donderdag 25 juli 2019 Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden, mijn lieve man, onze vader en opa 10 maart 1935 - f24 juli 2019 E.A. Bosman-Karelse Giljo enAnja Wiebe Drieweg 7a, 4443 RD Nisse De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 27 juli om 10.30 uur in de 'Mariakerk', Dorpsplein 49 te Nisse. Na de afscheidsdienst is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Groot was zijn liefde, groot het verdriet, mooi de herinneringen die hij achterliet. Jolanda Bardien Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer en oom Bennekom: M.C. Nieuwenhuijse-Bosman L. Nieuwenhuijse Loenen: Peter en Jolande Beusichem: Kitty en Haitze Almere: Gilbert Vinkeveen: Marga en Hans Teuge: Leo en Karolien Achterneven en- nichten Bennekom, 24 juli 2019 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van oud-directeur en eigenaar van G. Bosman Transport te Nisse. Zijn vriendelijkheid en warme belangstelling voor alle collega's hebben hem gekenmerkt en geliefd gemaakt binnen het bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote Lies, Giljo, Anja en Wiebe. Nisse, 10 Maart 1935 - 24 juli 2019 Directie, aandeelhouders en alle medewerk(st)ers AB Texel Group B.V. en G. Bosman Transport Nisse B.V. Wij zijn verdrietig om het overlijden van Hij was een echte familieman. Oudelande: Nelleke en Han Martin en Sharida, Jort Femke en Antony Nisse: Gilles en Dick 's-Heer Abtskerke: René en Christine Stefan Jasper Oudelande, 24 juli 2019 Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze oud directeur en eigenaar van G. Bosman Transport Nisse BV We zullen zijn markante persoonlijkheid missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Lies, zoon Giljo, schoondochter Anja en kleinzoon Wiebe. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Management, Medewerkers en oud-medewerkers G. Bosman Transport Nisse BV Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Vader van onze directeur, de heer G. Bosman. Wij wensen de familie Bosman veel sterkte toe met dit grote verlies. We zullen hem missen. Medewerkers en oud-medewerkers Kraker Truck Trailer Care B.V. Heden overleed na een arbeidzaam leven en na een periode van afnemende krachten onze geliefde vader, schoonvader en opa sinds 1 november 1994 weduwnaar van Pieternella Francke in de leeftijd van 90 jaar. HeinkenszandWim Coppoolse Dinie Coppoolse van Belzen Anneke Maaike en Eelco ArnemuidenJaap Coppoolse Helma Coppoolse - van der Jagt Cor en Irene Anne en Huibert Taco DelftJohan Coppoolse Jacoba van Gastel Cas Lex 24 juli 2019 Zorgcentrum Eben - Haëzer Correspondentieadres Reigerstraat 2 4451 DL Heinkenszand Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 27 juli van 16.00 tot 16.30 uur in het Uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 in Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 29 juli om 10.45 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 in Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk in Nieuw en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen Verdrietig delen wij u mee dat door de Heere is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 25 augustus 1999 weduwe van Jacobus Neels 20 februari 1931 f23 juli 2019 Lewedorp:Maija en Joos de Feijter-Neels Sebastiaan en Rianne, Carlijn, Justin, Manon, Arthur in liefdevolle herinnering Marco en Rosanne Carina en Arjan, Ruben, Nimra Niek en Chantal Robert Maijolein en Adriaan, Boas, Emma Maurits en Yana Jeanita en Henri Eva en Aijen Waarde: Jacquelien en Hans Wagenaar-Neels Mariëlla Yerseke: Ella en Eli van Oorschot-Neels Cindy en Youri, Gina Amy Correspondentieadres: Dekkersweg 6 4456 NT Lewedorp De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zaterdag 27 juli om 10.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42