Mueller stelt teleur tijdens hoorzitting eindrapport Albanese politicus kwam om het leven door een misdrijf ZOMER OPRUIMING! 26,96 1.409,- 99,- 489,- ;\sfj De leukste aanbiedingen voor de zomer! 14 IN 3 TERMIJNEN BETALEN, 0% RENTE! www.directsale.nl/actie De alom gerespecteerde en zelfs be wierookte ex-FBI-baas is niet zo scherp als verwacht, als hij getuigt in het Congres over zijn onderzoek naar Russische inmenging in Ame rikaanse verkiezingen en betrok kenheid van president Trump en zijn team. Mueller concludeerde eerder dit jaar dat Trump er geen hand in heeft gehad, maar schetste wel voorbeelden van Trumps po gingen het onderzoek naar de kwestie te dwarsbomen. In antwoord op vragen daarover in de Justitiecommissie van het Huis van Afgevaardigden stamelt Mueller (74) soms. Hij is uiterst voorzichtig en vraagt Congresleden vaak hun snel afgevuurde vragen te herhalen. ,,De jaren hebben duide lijk hun tol geëist van Mueller in terpreteert onder meer justitiever- slaggever Pete Williams van NBC. Nieuwe feiten komen, zoals ver wacht, in de eerste uren niet boven water. Sinds de publicatie van het eindrapport lezen voor- en tegen standers van Trump daarin vooral wat ze willen lezen. Democraten zien volop wanda den en hopen het rapport nog eens onder de aandacht te brengen. Ze houden Mueller vooral zijn eigen bevindingen voor, om hem om be vestiging te vragen. Trump is inder daad niet compleet vrijgepleit, be aamt Mueller. Hij is niet aange klaagd voor belemmeren van de rechtsgang omdat een zittend pre sident niet vervolgd kan worden. Dat nam Mueller later overigens te rug; over de schuld van Trump heeft zijn team niet geoordeeld, verduidelijkte hij. Republikeinen grijpen de hoor zitting aan om het onderzoek naar Trump opnieuw in diskrediet te brengen. Zij menen dat het niet meer is dan een politiek gemoti veerde poging de president te scha den. Het wat wankele optreden van Mueller helpt hen. ,,Hoe langer de hoorzitting duurt, des te meer het pijnlijk duidelijk wordt dat Mueller niet alleen zijn eigen rapport niet heeft geschreven, maar ook amper de leiding had", reageert Republi keins Congreslid en Trump-bond- genoot Mark Meadows op Twitter, suggererend dat agenten met afkeer van Trump het rapport schreven. Volgens de politie is het, gezien de staat van het lichaam, aanne melijk dat Lato meerdere dagen in het water heeft gelegen. Door de stroming is niet duidelijk waar zijn lichaam in het water is gelegd. De Albanees werd volgens de politie rond het weekend van 13 juli voor het laatst levend gezien. Lato was zelfverklaard presi dent van de niet-erkende repu bliek Chameria, een regio op de grens van Albanië en Grieken land. Vanuit zijn woonplaats Afferden streed hij voor onafhan kelijkheid van zijn volk. Reprimande Lato huurde een woning aan de Kerkdam in Afferden, in de om geving vooral bekend door de Ne derlandse, Amerikaanse en Cha- meriaanse vlaggen die op de oprit wapperen. In januari kreeg hij nog een reprimande van de ge meente Druten omdat het huis werd bewoond door meerdere huishoudens. Dat werd overigens direct opgelost doordat de tweede bewoner zich uitschreef. Lato was failliet en had schuld van twee ton bij een bedrijf Lato zat privé financieel aan de grond. In april dit werd hij als per soon bankroet werd verklaard. Uit het faillissementsverslag van zijn curator blijkt dat Lato geld had geleend van een bedrijf. Door rente zou die schuld zijn opgelo pen tot een bedrag van meer dan twee ton. SALE QLED4K Emerio FN-114201 ventilator -34>95r Samsung QE65Q67 QLED in3 Bestron ventilator A0D12ACCU Ninebot by Segway elektrische step ES2 DK-Grey J39r J54ST,- iïi3 donderdag 25 juli 2019 GO Een langverwachte hoorzitting in het Amerikaanse Congres met voormalige speciaal aankla ger Robert Mueller was gisteren vooral een politieke show. En Mueller is niet meer zo scherp als vroeger. Karlijn van Houwelingen Washington De Albanese politicus Festim Lato is het slachtoffer gewor den van een misdrijf, liet de politie gisteren weten. Zijn lichaam werd vorige week gevonden in het Amsterdam Rijnkanaal bij Nigtevecht. Simone van Zwienen Utrecht Festim Lato. privéfoto Robert Mueller getuigde gisteren in het Congres. foto ap SUMMER VOOR DE THUISBLIJVERS Geldig op producten tussen de 100,- en 3.000,-. iPhones boven de 850,- uitgesloten. Afmeting: 23 cm 3 ventilatorbladen 2 snelheden Verstelbare verticale hoek 3 jaar garantie 65 inch (165 cm) 100 Hz Smart TV Quantum Processor 4K Ultra Viewing Angle Quantum HDR2000 Direct Full Array 16X 3 jaar garantie of betaal in 3x, met 0% rente Traploos instelbare snelheid Extra krachtige luchtstroom Stabiele plaatsing Voorzien van USB-aansluiting 3 jaar garantie Materiaal: aluminium Bereik: 25 km Maximale snelheid: 25 km/h Waterbestendigheid: 100 kg 3 jaar garantie of betaal in 3x, met 0% rente Kopersbescherming tot 2.500 J Gratis verzending vanaf 50,00 v Gratis retourneren J 3 jaar garantie DirectCoins sparen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 14