CL tè Sien OVERLEDEN 12 FAMILIEBERICHTEN Sien Blaakman-Wielemaker Adri Lamper Wim Remeeus 41 tante Christa Pieterse Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, is van ons heengegaan mijn lieve zus en onze tante Jozina Johanna Blaakman-Wielemaker Weduwe van Joop Blaakman in de leeftijd van 92 jaar. Zus Harpe-Wielemaker Lein Harpe (in herinnering) Leo en Tanja Danny en Jeannet Bennie en Astrid Wij zijn de medewerkers van "Ter Reede" en het Hospice" dankbaar voor de goede verzorging. Vlissingen, 19 juli 2019 Correspondentieadres: Weststraat 7 4371 AE Koudekerke De herdenkingsdienst wordt gehouden op donderdag 25 juli om 13.00 uur in Ter Reede, zaal "Speeluus", Vredehoflaan 370 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorder Begraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde zaal. V Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze (schoon)zus en (oud)tante Jo Roelse-Wielemaker (in herinnering) Piet Roelse (in herinnering) Willy Roelse Daan Roelse Anny Roelse-Janse Nelleke Versluis-Roelse Floor Versluis en onze kinderen Adrie Voor altijd in ons Wim Remeeus dhr. Wim Remeeus Christa Pieterse ^acola^4driana ^J^oróhul. mze 26-02-1943 21-07-2019 dinsdag 23 juli 2019 PM Met verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom. Adrianus Johannes Louis Pieterse echtgenoot van Diny Pieterse - de Mul Wemeldinge Tiel 6 februari 1939 21 juli 2019 Ina en Co Goud - Pieterse Piet Daan en Anneke Pieterse - Corstanje Andrea en Emanuel Yoran Naomi Tot ons intens verdriet is overleden 70 jaar Ria Adryan, Cathelijne Diana Kevin, Sanne Peter, Bianca Fay, Fos, Flo 21 juli 2019 Marijkelaan 64, 4401GK Yerseke Adri is thuis. Voelt u zich bij ons betrokken dan bent u van harte welkom op dinsdag 23 en woensdag 24 juli van 16:00 tot 17:00 uur afscheid van Adri te komen nemen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega Wim heeft bijna 30 jaar gewerkt voor Neeskens Makelaars en 't Zeeuwse Hypotheek Huys. Wij denken aan zijn trouwe inzet en wat hij voor het bedrijf heeft betekent. Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Yerseke: Neeskens Makelaars Directie medewerkers Kruiningen: Fam. Th. J. Neeskens Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 19 juli is overleden Voormalig mede-eigenaar en directeur van 't Zeeuwse Hypotheek Huys BV te Yerseke en Goes. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Medewerkers en directie 't Zeeuwse Hypotheek Huys iZertoeHhtoheik Hurs Diep bedroefd delen wij u mede, dat op 19 juli 2019 door een ernstige ziekte is overleden, onze zeer gewaardeerde oud-collega en medewerker op de leeftijd van 63 jaar. Wij wensen Nel, Annemiek Sam, Bart Esther en kleinkinderen Gods ondersteuning toe in dit smartelijke verdriet. Theo en Map Neeskens Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Wim, Jaco, Ella, Arie en Ariëlla veel sterkte om dit verdriet te dragen Autosloopbedrijf H.C. Stouten en medewerkers Het is goed, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Met veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Miranda en Stefan Indy 'il Yolanda en Robert Lukasha Seb Edwin en Jacqueline IV>1irhalla Michelle Joyce René Dennis Robin Correspondentieadres: Joke Smitlaan 7 4385 JK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 25 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn bij hotel Van der Valk aan de Paukenweg 3 te Middelburg. Wanneer u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis Scheldehof en woonzorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle zorg. Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame altijd met ons meelevende Bram en Hilda Mariët Hans-Peter Wilco en Liesbeth Eline en Kees Martineke en Martin Middelburg, 19 juli 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44