Johnson meteen in nauw Imanuelle Grives vast om bezit van drugs ZOMER OPRUIMING! 1.379,- 39%- 839,- 1.609,- AS9r 445,- Meer dan 400 Apple producten in prijs verlaagd! 10 NIEUWS Vijanden graven zich in, partijgenoten dreigen over te lopen IN 3 TERMIJNEN BETALEN, 0% RENTE! www.directsale.nl/apple in3 i.u.umii.y«..ui.iaHia in3 jn3 EEfflEE3EEaHa in3 Het bruine leven van Boris Johnson zal na een speciale bijeenkomst rond lunchtijd nooit meer het zelfde zijn. Voorzitter Brandon Le wis van de Conservatieve Partij maakt dan met gedragen stem de uitslag van de verkiezingen over de opvolging van premier Theresa May bekend. Niemand twijfelt eraan dat de hoogblonde politicus zijn tegen strever Jeremy Hunt met klinkende cijfers heeft verslagen. t Dilemma in conflict met Iran: diplomatie of meegaan met oorlogstaal Trump Johnson vertrekt niet meteen naar ambtswoning Downing Street 10 om als premier zijn spullen over te brengen. Tot morgenmiddag blijft May in functie. Direct na het parle- mentaire vragenuur dient ze in Buckingham Palace officieel haar ontslag in bij koningin Elizabeth. Johnson meldt zich later op de dag bij de koningin om haar goedkeu ring te vragen. Het ondoorgrondelijke karakter van May riep flinke weerstand op, maar de aversie tegen de dominees dochter valt in het niet bij de weer zin tegen Johnson. Nog voor hij huiskat Larry op de stoep van zijn nieuwe onderkomen begroet, gra ven tegenstanders zich in. De ministers van Financiën en Justitie hebben hem al de oorlog verklaard. De belofte van Johnson om sowieso Groot-Brittannië op 31 oktober uit de Europese Unie te halen, deed hen besluiten op te stappen. Zes andere partijgenoten overwegen om over te stappen naar de Liberal Democrats, voorstanders van de EU. Als twee de daad bij het woord voegen, verliest Johnson de meerderheid in het parlement. De blinde haat van zijn vijanden zou in theorie gelijk het einde van zijn bewind kunnen inluiden. Donderdag, als het parlement voor het laatst voor het zomerreces bij eenkomt, bestaat de mogelijkheid om een motie van wantrouwen te gen de regering van Johnson in te dienen. Die kans lijkt klein. Liever houden zijn tegenstanders hun kruit droog, totdat hij in de herfst besluit om zonder deal uit de EU te stappen. Met Johnson, befaamd om zijn verbale misstappen, kan echter niets worden uitgesloten. Zijn gave om uit de losse pols een vermake lijke maar schurende toespraak te houden, maakt hem bij zijn aan hang uiterst populair, maar brengt hem ook regelmatig in de proble men. Als minister-president loopt hij straks op eieren. Het geeft zijn eerste speech in Westminster een enorme lading. Alles moet kloppen. Monsterklus Voor hij brexit op zijn bordje krijgt, wacht hem voor het weekend een monsterklus. De situatie in de Straat van Hormuz, waar de Iraanse Revolutionaire Garde een olietan ker onder Britse vlag aan de ketting heeft gelegd, brengt hem in het nauw. Zoekt hij een vreedzame op lossing of luistert hij naar de oor logszuchtige taal van president Trump? Met Trump, in een vurig conflict met Iran, wil Groot-Brittannië een handelsakkoord sluiten, maar samen met de VS een oorlog begin nen, vergroot de polarisatie in eigen land nog meer. BOOM Actrice Imanuelle Grives is zondag opgepakt bij het Belgi sche festival Tomorrowland van wege het bezit van grote hoe veelheden drugs. Dat meldt de Gazet van Antwerpen. Volgens het Belgische Open baar Ministerie had Grives soft en harddrugs bij zich die de ge- bruikershoeveelheden over schreden. Onder meer honderd xtc-pillen en ruim 20 gram co caïne werden in beslag genomen. De advocaat van Grives zegt dat het drugsbezit van de actrice te maken heeft met de voorberei ding op een nieuwe rol. ,,Ze wilde weten wat het is om drugs te verkopen." Grives was op televisie te zien in Vechtershart en Celblok H. In 2017 was ze een van de kandida ten van Wie is de Mol? J>499r Apple MacBook Pro 13" Touch Bar (2019) 128GB Apple iPad Pro 11" (2018) 64GB WiFi Apple MacBook Pro 13" Touch Bar (2019) 255GB Apple Watch series 4 Nike 44mm Spagegrijs aluminium dinsdag 23 juli 2019 GO Boris Johnson wachten zenuw slopende dagen als hij vandaag vrijwel zeker wordt benoemd tot opvolger van premier Theresa May. Door tegenstand in eigen gelederen kan hij de meerder heid in het parlement al snel kwijtraken. Geert Langendorff Londen Boris Johnson gisteren bij zijn kantoor. foto getty images Imanuelle Grives. FOTO ANP KIPPA i/iemai Geldig op producten tussen de 100,- en 3.000,-. iPhones boven de 850,- uitgesloten. Kopersbescherming tot 2.500 J Gratis verzending vanaf 50,00 si Gratis retourneren 3 jaar garantie -J DirectCoins sparen True Tone-display 2 Thunderbolt 3-poorten Verbeterd en stiller toetsenbord Quad-core i5-processor 3 jaar garantie A12X Bionic-chip ProMotion True Tone-display Face ID 12-MP camera USB-C connector 3 jaar garantie True Tone-display 2 Thunderbolt 3-poorten Verbeterd en stiller toetsenbord Quad-core i5-processor 3 jaar garantie 30% groter display 50% luidere speaker Verbeterde optische hartslagsensor Zwemproof Exclusieve wijzerplaten van Nike 3 jaar garantie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 10