FAMILIEBERICHTEN 13 S8I OVERLEDEN Adriaan de Bruijne Adriaan de Bruijne Adriaan de Bruijne Jan Verburg Ben Moorman COLOFON Familieberichten de persgroep. r familieberichten Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom We zullen hem missen. Anne-Marie de Bruijne, Marina en Jack Mondeel-de Bruijne Jessica en Rens David Verdrietig, maar ook vervuld van mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader 26 augustus 1929 14 juli 2019 Kamperland: Nel Verburg - Steur Kamperland: Erica en Peter Marco Johan Sander en Marijke, Liv Goes: Piet en Marijke Nicolette en Mike Marcel en Jessica Goes: Roel en Joke Laura en Michel Nathalie en Ivan Correspondentieadres: Jacobastraat 12,4493 BT Kamperland We nemen afscheid van Jan op zaterdag 20 juli om 14.30 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de lounge van het crematorium. Familieberichten woensdag 17 juli 2019 Na een kort en zinvol leven is thuis overleden mijn goede man en onze bijzondere stiefvader Goes, 14 augustus 1958 Goes, 14 juli 2019 Goes: Mieke van der Jagt Rotterdam: Roos en Elly Rotterdam: Vik en Debbie Nieuwstraat 76,4461 CH Goes We nemen afscheid van Adriaan op vrijdag 19 juli om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend begraven we hem op de naast het rouwcentrum gelegen begraafplaats. Na de begrafenis lopen we met elkaar naar 'Zaal bij Katoen', Bleekveld 9 te Goes, waar gelegenheid is tot ontmoeting. Als het leven niet meer gaat zoals je wilt, als veel je wordt ontnomen, als je moet toelaten dat een ander je verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het einde goed is. Kort na het overlijden van zijn geliefde vrouw moeten wij nu afscheid nemen van mijn lieve pa, schoonpa en opa weduwnaar van Frangoise Anna Kolijn Zaamslag, I -2-1941 f Kloosterzande, 15-7-2019 Jeroen en Sandra Silvio correspondentieadres: Notenhof 3 4583 SG Terhole De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 19 juli om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan deVeerstraat in Zaamslag. Na afloop kunt u de familie condoleren en bent u welkom in de koffiekamer van bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en bewoners van Antoniusstraat 21 voor hun goede zorgen. "Met liefde ontvangen, met verdriet weer afgestaan" Verslagen en met groot verdriet nemen wij afscheid van mijn zoon, onze broer en oom Goes: J.A. de Bruijne P. de Bruijne - Korstanje Goes: Peter de Bruijne Goes: Debora de Bruijne Shiqi Ma Sebastiaan Eduard OVERLEDEN 7 AUGUSTUS 1951 14 JULI 2019 Ayaya Correspondentieadres: Ineke Hauwert - Moorman Burgemeester de Bruïnelaan 8 3331 AE Zwijndrecht De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 19 juli om 14:30 uur in de huiskamer van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging ais zodanig. \eSy SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. fa m i I ie be richten pzc@ pe rsg roep.n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 59