Kinderpretpark Julianatoren Dagentree incl. live cooking buffet T3TÜI «g 6. CommerciëLe bijlage Verkoopperiode t/m 31 augustus 2019 Boudewijn Boudewijn Seapark Brugge 3 shows, 20 outdoor-attracties, een outdoor- waterpark én 12 indoor-attracties! Ga naar pzc.nl/seapark The Happiness Project (Nog) geen vakantieplannen maar wél toe aan ontspanning? Gun jezelf even 'me-time' en kies voor dit heerlijke arrangement! Geniet van het zonnetje terwijl, je heerlijk op je ligbedje relaxt of neem een verkoelende duik in het zwembad. Geniet de gehele dag van onze saunafaciliteiten, inclusief een uitgebreide live cooking Lunch. Ga op minivakantie in eigen Land met dit heerlijke arrangement! Kies voor de culinaire gerechten van het buffet. Luxe, eerlijk en natuurlijk bijzonder Lekker. Geniet van Luxe soepen en broden, van a la minute bereide vlees- en visgerechten, van groentes en fruit zo vers als de seizoenen zelf. Een frisse salade? Je stelt 'm zelf samen. Kom in de zomervakantie naar de Jul Julia Zomerweken in Kinderpretpark Julianatoren! Tijdens de Jul Julia Zomerweken vier je in het pretpark echt op en top vakantie. Jul Julia nemen je mee op wereldreis in de spectaculaire parkshow 'Jul Julia en de Reis om de Wereld'. Leer de stoere passen van de Cowboydans in Jul's Wild West Show. Ga limbodansen met Meneer Kaasgaaf en swing mee met Mevrouw Suikerspin tijdens haar Mexicaanse Dansshow of kijk hoe zij de lekkerste gerechten bereidt tijdens haar kookshow. Rijd als een echte cowboy op je paard door het Wilde Westen en draai mee in een reuzensombrero. Julianatoren, te gek! Jul Julia en de Reis om de Wereld In de show 'JuL Julia en de Reis om de Wereld' gaan je vriendjes Jul Julia samen met Meneer Kaasgaaf of Mevrouw Suikerspin op reis naar verre landen. Een wonderbaarlijke reis door het menselijk lichaam, op zoek naar wat ons gelukkig maakt en wat het effect hiervan is op onze gezondheid. Ga naar pzc.nl/bodyworlds Je kunt kiezen uit de volgende resorts: Ontvang nu 50% korting: Vanaf 29,95* PLopsa-parken PLopsaland De Panne, Plopsaqua De Panne, Plopsa Indoor Hasselt, Plopsa Indoor Coevorden PLopsa Coo Ga naar pzc.nl/plopsaparken En dat is niet om vakantie te vieren... De boeven hebben namelijk weer iets nieuws bedacht om de baas van Kinderpretpark Julianatoren te worden. Kom jij je muizenvriendjes helpen om de boeven te slim af te zijn? Tijdens de Zomeravonden op zaterdag 27 juli, 3,10, 17 en 24 augustus genietje extra lang van de zomerse sferen in het pretpark. Het pretpark is dan tot maar liefst 20.00 uur geopend! Geniet van thema's als piraten, sprookjes, Het Wilde Westen en safari. Op 24 augustus komen Woezel Pip op bezoek! Jij komt toch zeker ook? Ontvang nu €3,- korting: Van 25r VOOr 22 inclusief gratis parkeren Bestel tickets op pzc.nl/julianatoren BODY WORLDS Ga naar pzc.nl/zomeruitjes O "V - 7\ Tickets zijn geldig t/m 29 september 2019 THERMEN BERENDONCK THERMEN BAD NIEUWESCHANS Tickets zijn geldig t/m 12 oktober 2019 Bestel tickets op pzc.nl/thermen *Prijzen zijn exclusief 1,50 transactiekosten. WeekendtoesLag bedraagt 3,- p.p. Tickets zijn geldig t/m 29 september 2019 Tickets zijn geldig t/m 27 oktober 2019 Tickets zijn geldig tot 1 december 2019 ©WELLNESS 4 HOTEL THERMEN BUSSLOO iLisf THERMEN SOESTERBERG Gunlhor von Hagens' Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 54