Attractie- Vakantiepark Slagharen Avonturenboerderij' Molenwaard Waar spelen ontdekken is! Van 29,90 VOOr 14,95 Familiepark Drievliet Van IV VOOr 7,15 Zuiderzeemuseum Ga naar pzc.nl/zomeruitjes 3. Commerciële bijlage Verkoopperiode t/m 31 augustus 2019 Tickets zijn geldig t/m 5 januari 2020 Yihaa! In Attractie- Vakantiepark Slagharen ga je als een echte avonturier op ontdekkingsreis door het Wilde Westen. Hier beleef je spannende avonturen in meer dan dertig attracties en geniet je van gezellige familieshows. Ben jij een echte durfal? Dan mag een rit in de spannende Gold Rush niet ontbreken. In maar liefst drie lanceringen vlieg je in no-time van 0 naar 95 kilometer per uur! Ben jij een echte avonturier en zoek je het liever hogerop? Beklim dan als een echte ranger onze nieuwste aanwinst Black Hill Ranger Path. Tijdens je boottocht langs woeste watervallen in het Wild West Adventure kun je wilde dieren spotten of vergeten goudzoekers tegenkomen. Wil je na alle spannende avonturen even rustig bijkomen? Neem dan plaats in American Circus Theater en geniet van de spectaculaire show waarin Alex de Brandweerman spannende stunts uithaalt. Door zijn klungeligheid komt hij in grappige situaties terecht, waar je gegarandeerd hard om moet Lachen. Wist je dat onze leukste inwoners van het park een eigen show hebben? In deze spannende Randy Rosie-show beleven zij enerverende avonturen in de meest gezellige saloon in het park. Kom naar de show en ga samen met Randy Rosie op avontuur. De echte filmliefhebbers kunnen in El Teatro genieten van de nieuwe 4D-film 'Yogi Bear'. Beleef een dag vol onvergetelijke Wild West-avonturen voor het hele gezin! Ontvang nu 50% korting: Tickets zijn geldig t/m 31 december 2019 Bestel tickets op pzc.nl/slagharen Maak een fietstocht door de lucht, een vrije val vanaf 13 meter hoogte, prikkel al je zintuigen in het CineMagic 5D Theater en koel af in het waterpark. Ga naar pzc.nl/drievLiet Tickets zijn geldig t/m 27 oktober 2019 Techlab XL in het Spoorwegmuseum 17 augustus t/m 1 september 2019 Hét evenement voor stoere kids! Ga naar pzc.nl/spoorwegmuseum Beleef de allerleukste avonturen met de hele familie in de Zuid-Hollandse polder bij Avonturenboerderij Molenwaard, het themapark in Groot-Ammers! Een blokje kaas. Een glas chocolademelk. Of een kant en-klare pannenkoek. Snel langs de supermarkt, en de voorraadkast is weer gevuld. Vanzelfsprekend, toch? Kinderen weten echter vaak niet meer waar melk écht vandaan komt of ze denken dat spinazie in 'deelblokjes a la crème' groeit. Tijd voor verandering! Ontdek samen met de hele familie van alles over de boerderij, natuur, tuin én dieren bij Avonturenboerderij Molenwaard. Ontdek het Hollandse landleven Hoe legt een kip een ei? Is een tomaat groente of fruit? En hoe maken bijen honing? Tijdens een avontuurlijke tocht door het park maken kinderen met hun (groot-) ouders kennis met diverse aspecten van het Hollandse Landleven. Van koeien melken, tractor rijden en vogels kijken tot bootje varen, pony rijden en in het wilgendool hof verdwalen. Met een divers aanbod aan buitenactivi teiten prikkelt Avonturenboerderij Molenwaard de na tuurlijke nieuwsgierigheid van alle kinderen in de leeftijd van 2 tot 10 jaar en die van hun (groot)ouders. Aan het eind van de dag verlaten de kinderen het park zelfs met een welverdiend boerderijdiploma, en zijn ze een écht boertje of boerinnetje net als Fien Teun. Ontvang nu 45% korting: Tickets zijn geldig t/m 30 september 2019 Bestel tickets op pzc.nl/avonturenboerderij Tickets zijn geldig t/m 27 oktober 2019 ZUIDORZGC nusGuri Leuk én leerzaam voor de hele familie. Maak samen met je (klein)kind een klompbootje of kruip in de schoolbanken van toen. Ga naar pzc.nl/zuiderzeemuseum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51