12 FAMILIEBERICHTEN Adriaan de Bruijne Hendrika Johanna Looij-Holl OVERLEDEN Adriaan de Bruijne Riek Atty de Vey Ben Davidse Atty de Vey Lieve Marco, Adriaan de Bruijne Ben Davidse Jaap Trimpe woensdag 17 juli 2019 PM Na een kort en zinvol leven is thuis overleden mijn goede man en onze bijzondere stiefvader Goes, 14 augustus 1958 Goes, 14 juli 2019 Goes: Mieke van der Jagt Rotterdam: Roos en Elly Rotterdam: Vik en Debbie Nieuwstraat 76,4461CH Goes We nemen afscheid van Adriaan op vrijdag 19 juli om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend begraven we hem op de naast het rouwcentrum gelegen begraafplaats. Na de begrafenis lopen we met elkaar naar 'Zaal bij Katoen', Bleekveld 9 te Goes, waar gelegenheid is tot ontmoeting. "Met liefde ontvangen, met verdriet weer afgestaan" Verslagen en met groot verdriet nemen wij afscheid van mijn zoon, onze broer en oom Goes: J.A. de Bruijne t P. de Bruijne - Korstanje Goes: Peter de Bruijne Goes: Debora de Bruijne Shiqi Ma Sebastiaan Eduard Je bent niet meer daar waar je was maar overal waar wij zijn Een diepe wens is in vervulling gegaan. Op haar eigen wijze is ze thuis gestorven, gelukkig en dankbaar, op het haar zo dierbare 'Jorishofje'. weduwe van Bert Looij voormalig huisarts in Rotterdam-Schiebroek Rotterdam, 20 januari 1927 Veere,14 juli 2019 Bert-Jan en Karin Guus en Wil Frederique en Guus Hanne alle kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Jachtlaan 2,3972 TV Driebergen Riek is thuis. U bent welkom om afscheid te nemen op donderdag of vrijdag a.s. tussen 15.00 en 17.00 uur op het 'Jorishofje' Oude Bosweg 5 in Veere. Wij willen samen het leven vieren. We delen onze herinneringen aan Riek in de Koorkerk, Koorkerkhof 2,4331 BB Middelburg, op zaterdag 20 juli. 11.00 -11.45 uurInloop en ontvangst. 12.00 -13.00 uurafscheidsviering onder leiding van Ineke de Feijter. 13.00 -15.00 uurgelegenheid om elkaar te ontmoeten bij een lunch. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. De Koorkerk is 10 minuten lopen vanaf Station Middelburg. Parkeeradvies: parkeergarage Geere, Kalverstraat 4, Middelburg. Bij het afscheid zullen wij zelf geen rouwkleding dragen. Riek hield van veldbloemen of een bloem uit eigen tuin. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom We zullen hem missen. Anne-Marie de Bruijne, Marina en Jack Mondeel-de Bruijne Jessica en Rens David Na een lang, rijk gezegend leven, maar ook nog een laatste moeilijke periode is van ons heengegaan onze zwager en oom Wij wensen Tannie, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind veel sterkte toe. J.P. de Ridder-Siereveld Nelleke de Ridder Jan Birgitte Amber Sanne Jacko Lizette Jaimy Larissa Ons bereikte het verdrietige bericht dat we op 11 juli 2019 afscheid hebben moeten nemen van Atty verhuisde afgelopen voorjaar vanuit onze locatie Het Baken, afdeling 'De Kust' naar de Joost de Moorstraat. Zij zal door velen gemist worden. Ons medeleven gaat uit naar haar familie en begeleiders. Namens directie en management 's Heeren Loo Regio Zeeland Met goede herinneringen nemen wij afscheid van onze zwager en oom Wim en Irma Loomans Lennard Veronie en Rens, Rosalynn en Philou Zondag is overleden onze lieve buurman Fam. Augustijn Fam. Welsch Fam. Jobse Fam. Moot Fam. Pattenier Wij wensen buurvrouw Tannie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Oostkapelle, 16-07-2019 Nadat Atty een korte tijd op de Joost de Moorstraat heeft gewoond, is zij op donderdag 11 juli j.l. overleden. We kennen haar als een lieve stille vrouw. *04-05-1948 11-07-2019 We gaan haar missen. Clienten en personeel Joost de Moorstraat Vlissingen 's Heeren Loo Regio Zeeland Je engeltjes waren op... rust zacht. Dennis, Sandra, Jeroen, Jordy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44