FAMILIEBERICHTEN 17 Prudent Emiel de Jaeger 9 Leentje Fieret Rachel van de Vrede-Minnaard OVERLEDEN Pieternella Francina van Aggelen - de Kam Azime Zagle-Yuruk Magdalena Johanna Lako Marleen Lako DANKBETUIGING Nel Daniël de Putter Dinsdag 9 juli jl. bereikte ons het droevige bericht dat na een lang ziekbed is overleden onze collega verpleegkundige Wat was ze een lieve, deskundige, markante en onvergetelijke collega. Ons medeleven gaat uit naar haar man, kinderen, moeder en verdere familie. Collega's van team Al Cardiologie/Neurologie alle andere medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en overgrootopa echtgenoot van Ria Magdalena de Jaeger-Decker Hoofdplaat, 18 maart 1933 f Terneuzen, 9 juli 2019 Ria de Jaeger-Decker Morrena Neijt-de Jaeger Hilaire Neijt Claudia Sjors, En^o, Yestin Patrick de Jaeger Corry de Jaeger-Tiggelhoven f Ricky Angela Martijn, Quincy, Fabian Owfe bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Ter Schorre en ZorgSaam Thuiszorg voorde liefdevolle verzprgjng van Prudent. Correspondentieadres: Visserslaan 15 4553 BE Philippine Op maandag 15 juli van 19.00 uur tot 19.30 uur bent u welkom om afscheid van Prudent te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op dinsdag 16 juli om 14.00 uur in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium om met elkaar herinneringen aan Prudent op te halen. weduwe van Constant Hinneman *Oostburg, 27 november 1917 Cadzand; Cobie en Theo Misilje - Hinneman Marleen en Jhon Anneleen en Maarten Breskens; Harry en Karin Hinneman - Bertelt Stephan en Anouk Ruben, Abel Correspondentieadres; Koolsweg 4 4506 AR Cadzand Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord. De uitvaart heeft in besloten kring plaats gevonden. "Veilig in Jezus' armen" Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en groot oma f Sluis, 8 juli 2019 - Marleen - Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, oma en overoma willen wij u hartelijk bedanken. Corrie en Ko Sonke-van de Vrede Marian en Cor Dek-van de Vrede Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, juli 2019 vrijdag 12 juli 2019 Enige en algemene kennisgeving Dankbaar zijn wij dat onze geweldige moeder, schoonmoeder, oma en omi in alle rust op woensdag 10 juli 2019 is ingeslapen in de leeftijd van 83 jaar. Nicole en Alex Nancy Ricardo en Trudy Klein en achterkleinkinderen Kleintje*»* Correspondentieadres: IJsselstraat 2 4335 KB Middelburg Op zaterdag 13 juli van 15.00 uur tot 15.30 uur is er gelegenheid om afscheid van onze ma te nemen in Hof Mondriaan, Vrijlandstraat 28 te Middelburg. Kamer 21. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zo versleten, helemaal op, het is goed zo... Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader, opa en overgroot opa weduwnaar van Katrien van Overbeeke *Terneuzen, 13-3-1921 t Breskens, 10-7-2019 Marianne en Bas van Roggen-de Putter Jacqueline en Mario Nelisse-de Wolff Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Galjoen 22 4511 JX Breskens Zaterdag 13 juli is er van 14.00 -14.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Volgens de wens van onze Pa zal de crematie in besloten kring plaats vinden. Mijn wereldje is zo klein, erg klein en besloten. Zo mooi en vertrouwd. Heel verdrietig zijn wij, dat we afscheid moeten nemen van onze bijzondere, allerliefste dochter, geliefde zus en tante Oostburg, 15 maart 1966 Oostburg, 10 juli 2019 Aardenburg: Anneke en Theo Lako-Verhage Kapelle: Joan en Luc Remijn-Lako Kevin Dennis en Sanne Breskens: Anja en Ab Luteijn-Lako Bas Tessa Correspondentieadres: Vermerestraat 14,4527 BC Aardenburg "Herinner mij zoals ik was, heel gewoon, heel bijzonder." Verdrietig, maar dankbaar voor de tijd dat ze bij ons was, zijn wij na het overlijden van Wij wensen haar ouders, zussen, schoonbroers, nichten en neven alle sterkte toe met dit verlies. Bewoners, cliënten en medewerkers van locaties Oostburg Tragel COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 52