T 40 FAMILIEBERICHTEN 15 Frederik Gilles de Feijter OVERLEDEN Rosemary van den Abeele DANKBETUIGING Kees van Loenhout Magda Marleen Burm-de Vilder COLOFON Familieberichten donderdag 11 juli 2019 Richard Constantinus Audenaerd 03 -11 -1930 t 09 - 07 - 2019 Chicago (USA) Westdorpe Westdorpe, 10 juli 2019. Elisabeth Dieleman-Mareels - Liza - Rinus Wisse iV Onverwacht is overleden onze oud-medewerker partner van Aad van Liere Zij hebben elkaar gevonden bij Zorggroep Ter Weel, waar Aad nog werkzaam is. Nu moet zij samen met het hele gezin, veel te vroeg, afscheid van hem nemen. Wij wensen Aad, Jeroen, Marjolein en Gilles, Mart en Anne, Peter en Elles en Anne en verdere dierbaren, heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Mede namens medewerkers zorg en welzijn, ondernemingsraad, managementteam Zorggroep Ter Weel, Mw. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden van mijn innig geliefde en zorgzame man Betuig ik mijn oprechte dank. Het heeft mij getroost en gesterkt. M.M. de Feijter - Carol Breskens, juli 2019 Keep moving forward Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Op 4 juli 2019 is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en zus echtgenote van Frans Burm eerder weduwe van Frans Van der Gucht 22 juli 1945 Hulst 14 juli 2019 Frans Burm James Van der Gucht en vriendin Christina Van der Gucht en Kris Vereist t Familie Burm Familie de Vilder Familie Van der Gucht Correspondentieadres Coöperatie DELA, t.a.v. Frans Burm, Rupchensebaan 93,4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 13 juli om 13.30 uur in de Sint- Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Indien u geen uitnodiging ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Er is een land van louter licht. Met fijne herinneringen aan haar goede zorgen hebben wij afscheid moeten nemen van onze dappere zus, schoonzus en tante Maria van de Voorde - den Arend Ria weduwe van Marinus van de Voorde Pernis, t Vlissingen, 3 november 1936 9 juli 2019 Biervliet Willy en Leen van Liere - den Arend Oostburg Hans en Riet den Arend - Kloosterman Vlissingen Ineke en Bram Leenhouts - den Arend Neven en nichten De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden op maandag 15 juli om 11.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: Noorderbaan 7 4386 CD Vlissingen pzc.nl/familieberichten In zovele mooie herinneringen blijf je altijd bij ons. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Polderke, in het bijzijn van hen die haar dierbaar waren, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Frits en Martine Eddy en Truus Natalie en Björn, Enzo Levi Ingeborg Theo en Rita Sander en Anouk Ivo en Leonne Marijn en Marina Wilbert en Ton Marietta en Erdwin Charlotte en Rick Marilou Corr.adres: Burgemeester den Boerstraat 12 4551SW Sas van Gent De crematie zal in besloten kring plaatshebben op maandag 15 juli te Terneuzen. Met een lach stapte ze door het leven heeft ons alle liefde gegeven. Haar levenslust was haar kracht aan haar wordt nog elke dag gedacht. Je hebt genoten van het leven en wij van jou. Onverwacht heeft onze lieve ma ons voorgoed verlaten. weduwe van Dirk Reinier Dieleman Biervliet, 4-9-1925 f Terneuzen, 4-7-2019 Paula Dieleman Rinus en Annelies Dieleman-de Booij Correspondentieadres: Vivaldiplein 59 4536 BH Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 'Ter Schorre', woning A29, voor alle goede zorgen. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze zwager en oom Rinus en Willy de Fouw Martin en Petra de Fouw Sabine en Peter de Smit SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 61