Tegenpolen zijn veroordeeld tot elkaar 6 Top 5 in de bioscoop Nu in de bios Le jeune Ahmed Toy Story 4 Yesterday Stuber FILMNIEUWS Livemuziek bij de film Terug als animatie Dezelfde aanpak is aan te treffen in Stuber, waarin twee tegenoverge stelde mannen tot elkaar veroordeeld zijn. Dave Bautista (Guardians of the Galaxyspeelt een slechtziende re chercheur op leeftijd die de moorde naar van zijn collega op het spoor komt. Hij kan deze klus door zijn be- perkte zicht niet alleen klaren, dus is hij gedwongen om een Uber-chauf- feur in te schakelen die daar bepaald niet op zit te wachten. Zoals te ver wachten leidt deze samenwerking tot levensgevaarlijke capriolen en hilarische situaties, vooral gevoed door de teksten die komiek Kumail Nanjiani als de paniekerige bestuur der, genaamd Stuber, uitkraamt. Als actiekomedie voldoet Stuber aan alle eisen. Het belangrijkst is na tuurlijk de relatie tussen de twee te genpolen in het autootje. Deze wordt dankbaar benut, maar verder ver dient de film geen originaliteitsprijs. Voor een avondje pretentieloos on- deruitzakken voldoet de film daaren tegen wel. - Ab Zagt donderdag 11 juli 2019 Hoogste opbrengst afgelopen week 1 (-) Spider-Man: Far From Home 861.000 2 (3) Yesterday 168.000 3 (1) Toy Story 4 166.000 4 (4) Aladdin 153.000 5 (2) Annabelle Comes Home 140.000 DRAMA De Waalse gebroeders Dardenne stellen in hun nieuwe film de 13-jarige Ahmed voor, een fanatiek moslimkind, dat dreigt te radicaliseren. Hij wil zijn lerares vermoorden die niet meer zui ver in de leer is. Bekroond met de Beste Regieprijs in Cannes. ANIMATIE Het slotdeel van de legendarische Pixar-succesreeks is een lust voor het oog en het hart. Cowboy Woody (weer voortreffelijk ingesproken door Tom Hanks) krijgt een nieuwe speel kameraad; de aangeklede vork Forky, die uit afval is gemaakt door Bonnie, de kleuter die nu met het speelgoed in de weer kan gaan. Een must voor het hele gezin. KOMEDIE Scenarist Richard Curtis bedacht een vergezocht verhaal over een wereld waarin niemand The Beatles kent. Een onbetekende zanger kent hun liedjes wel en wordt een muzikale sensatie. Komt hij ermee weg? ®Kijk op de site bij /video Bekijk de trailers voor de films van volgende week. HARRY POTTER De Harry Pot- ter-filmconcer ten krijgen een vervolg. Op 16, 17, 18 en 19 ja nuari 2020 diri geert Justin Freer het Rot terdams Phil- harmonisch Or kest tijdens de liveuitvoering van de sound track van Harry Potter and the Order of the Phoenix. De film is op een enorm scherm boven het orkest te zien. FLASH GORDON Disney gaat van de science- fictionklassieker Flash Gordon (1980) een ani matieversie maken. Voor het project is Taika Waititi (Thor: Ragnarok) aan getrokken als regisseur. In de film (en tevens stripreeks uit 1934) wordt de aarde bedreigd door een bot sing met pla neet Mongo. Flash Gordon moet dit zien te voorkomen. ACTIEKOMEDIE Regie: Michael Dowse. Hoofdrollen: Dave Bautista en Kumail Nanjiani. De ultieme buddyfilm is natuurlijk de reeks van Lethal Weapon met Mel Gibson en Danny Glover. Niet te ver warren met de slappe televisieserie die er vervolgens van werd gemaakt. Actiecomedie Stuber, met uber- chauffeur Kumail Nanjiani (l) en passagier Dave Bautista (r): goed voor een avondje vermaak. foto ap E Mel Gibson vertolkt in de film die hij al decennia wilde maken de rol van James Murray, de man die het be roemde woordenboek The Oxford Dictionary maakte. foto dutch filmworks

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 50